nieruchomości>domy sprzedaż>domy sprzedaż Kobyłka

127m² Kobyłka, Niecała (27-12-2020)

Dom na sprzedaż Kobyłka
Dom na sprzedaż Kobyłka
Dom na sprzedaż Kobyłka
Dom na sprzedaż Kobyłka
Dom na sprzedaż Kobyłka
Dom na sprzedaż Kobyłka
Dom na sprzedaż Kobyłka
Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
2

Rodzaj ogłoszenia:
Dom na sprzedaż

Lokalizacja:
Kobyłka
Niecała

Powierzchnia domu/działki:
127 m²/252 m²

Cena sprzedaży:
620.000 zł

Nadawca ogłoszenia:
Deweloper

Treść ogłoszenia:
127/252 m² Kobyłka Niecała, mazowieckie. Bliźniak. Rok budowy 2021. Stan: deweloperski c. 620.000 zł
Dodatkowy opis oferty:
Do sprzedaży w atrakcyjnej cenie, BEZPOŚREDNIO, bez prowizji i bez podatku PCC, nowe domy-bliźniaki o ładnej architekturze z dużymi działkami od sprawdzonego dewelopera (!), zaledwie 7 km od granic Warszawy z wygodnym połączeniem drogowym oraz kolejowym ze stolicą. Nowoczesne budynki tworzą niewielkie, ogrodzone osiedle (4 domy) położone w bardzo dobrym i jednocześnie spokojnym punkcie miasta Kobyłka w sąsiedztwie terenów leśnych, co czyni lokalizację wyjątkową dla osób ceniących ciszę i jednocześnie wygodę.

Każdy z budynków ma indywidualną bramę wjazdową na osiedle otwieraną pilotem, a wewnątrz działki, bezpośrednio obok każdego z domów po dwa miejsca parkingowe w tym jedno z nich w postaci obudowanej wiaty; zaplanowano również zieleń. W każdym budynku 3 poziomy (łącznie 126, 5 m2 pow. użytkowej – m.in. hol, salon z kominkiem, kuchnia, WC, 4 sypialnie, 2 łazienki). Na trzecim, najwyższym poziomie wysokie, doświetlone poddasze użytkowe, do którego prowadzą betonowe schody. Ponadto każdy budynek posiada w cenie własną dużą działkę.

Standard deweloperski. Ogrzewanie podłogowe na całym parterze oraz w łazience na piętrze; instalacje: gaz, wod-kan, elektr, siła w kuchni, światłowód, domofon, alarm, TV). Przyłącza wod-kan, elektr, gaz z sieci miejskich.

W bliskiej okolicy sklepy, usługi, gastronomia, tereny zielone, place zabaw, przedszkola, szkoła, przystanek autobusowy. Niedaleko sklepy Biedronka, Lidl, centrum handlowe. Wygodny dojazd (ok. 2 km) do węzła drogowego z trasą S8, skąd szybko można dostać się do Warszawy. Dobrze zorganizowana i szybka komunikacja publiczna. Stacja kolejowa Kobyłka Ossów (15-20 minut pieszo) zapewnia połączenie z dworcem W-wa Wileńska. Opcjonalnie autobusy.

Zapraszamy do oglądania!
TEL. 693 851 570 lub 888 346 914
Zapewniamy pomoc w uzyskaniu kredytu

CENA: 620 000 zł. (dom D – działka 252 m2)
CENA: 635 000 zł. (domy B i C – działki 252 m2)
CENA: 645 000 zł. (dom A – działka 350 m2)

Termin zak. inwestycji – II kwartał 2021
Dane kontaktowe:

Formularz kontaktowy:

Imię:
Telefon:
Mail:
Treść:

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO