nieruchomości>domy sprzedaż>domy sprzedaż Kraków>domy sprzedaż Kraków Nowa Huta

136m² Kraków Nowa Huta, Rzepakowa (31-07-2018)

Dom na sprzedaż Kraków Nowa Huta
Dom na sprzedaż Kraków Nowa Huta
Dom na sprzedaż Kraków Nowa Huta
Dom na sprzedaż Kraków Nowa Huta
Dom na sprzedaż Kraków Nowa Huta
Dom na sprzedaż Kraków Nowa Huta
Dom na sprzedaż Kraków Nowa Huta
Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
0

Rodzaj ogłoszenia:
Dom na sprzedaż

Lokalizacja:
Kraków Nowa Huta
Rzepakowa

Powierzchnia domu/działki:
136 m²/1127 m²

Cena sprzedaży:
849.000 zł

Nadawca ogłoszenia:
Właściciel

Treść ogłoszenia:
136/1127 m² Kraków Nowa Huta Rzepakowa, małopolskie. Wolnostojący. Rok budowy 2015. Stan: wysoki standard c. 849.000 zł
Dodatkowy opis oferty:
Nowoczesny dom w Krakowie o pow. użytkowej ok. 136 m2, położony na granicy os. Przylasek Rusiecki w Nowej Hucie przyległy do górnego odcinka ul. Rzepakowej (odległość od ul. Igołomskiej ok. 250m).
Budynek nowy, użytkowany od końca 2015r., gotowy do zamieszkania. Nowoczesna, oryginalna bryła budynku posiada atrakcyjne zaaranżowane, przestronne i funkcjonalne wnętrza, zlokalizowane na dwóch kondygnacjach o pełnej wysokości (budynek przekryty dachem płaskim). Otwarta strefa dzienna domu (salon, jadalnia, kuchnia) z stanowiącymi ciekawą przestrzenną formę łukowymi schodami, przylega bezpośrednio do zewnętrznych tarasów usytuowanych od strony ogrodu. Na parterze znajduje się przestronny holl wejściowy z szafą na garderobę, dodatkowy pokój, łazienka, pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze usytuowane są trzy sypialnie, w tym jedna duża z garderobą (możliwość podziału na dwa niezależne pokoje) oraz przestronna łazienka z wyjściem na taras. Z balkonu zlokalizowanego w części frontowej przy ładnej pogodzie widok na Tatry.

W prosty i nie wymagający dużych nakładów sposób budynek można przekształcić na siedzibę firmy.

Dom położony atrakcyjnie, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych, jednocześnie dobrze skomunikowany z centrum Krakowa (dojazd do centrum zajmuje ok. 25min., do Pl. Centralnego ok. 10min., do wyjazdu na drogę S7 ok. 5min.). Przystanek komunikacji miejskiej naprzeciwko działki.

Nieruchomość w całości ogrodzona, położona w atrakcyjnej inwestycyjnie części Krakowa, w niedalekim sąsiedztwie terenów rozległego kompleksu jezior (usytuowanych przy ul. Rzepakowej), które objęte zostały projektem Centrum Rekreacji i Wypoczynku „Przylasek Rusiecki” a także terenów inwestycyjnych pn. Nowa Huta Przyszłości. Ta lokalizacja gwarantuje szybki wzrost ceny oferowanej nieruchomości w bliskiej przyszłości.

Media: gaz, woda, energia elektryczna, szambo (w bliskich planach budowa kanalizacji miejskiej realizowana przez MPWiK).
Dane kontaktowe:

Formularz kontaktowy:

Imię:
Telefon:
Mail:
Treść:

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO