nieruchomości>domy sprzedaż>domy sprzedaż Lublin

310m² Lublin (13-12-2020)

Dom na sprzedaż Lublin
Dom na sprzedaż Lublin
Dom na sprzedaż Lublin
Dom na sprzedaż Lublin
Dom na sprzedaż Lublin
Dom na sprzedaż Lublin
Dom na sprzedaż Lublin
Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
0

Rodzaj ogłoszenia:
Dom na sprzedaż

Lokalizacja:
Lublin

Powierzchnia domu/działki:
310 m²/320 m²

Cena sprzedaży:
1.150.000 zł

Nadawca ogłoszenia:
Agencja nieruchomości

Treść ogłoszenia:
Reprezentacyjny dom w Lublinie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 310m2 w najlepszej lokalizacji w dzielnicy Konstantynów. Działka o powierzchni 320m2. Nieruchomość przylega do placu nawrotowego na końcu cichej, osiedlowej ulicy, z bardzo wygodnym bezpośrednim wjazdem na posesję. W budynku znajdują się wszystkie media: gaz, prąd woda, kanalizacja, telewizja kablowa, telefon, Internet.
Budynek składa się z 4 kondygnacji.
1. kondygnacja przyziemia o powierzchni ok. 84 m2 posiada odrębne wejście z alejki prowadzącej do budynku. Składa się ona z pokoju ok. 22m2, dużego holu, spiżarni oraz garażu na 2 samochody o powierzchni 37m2 i długości 11,20m. Pomieszczenia posiadają okna zapewniające dostęp światła słonecznego.
2. parter o powierzchni ok. 79m2: salon z kominkiem i wyjściem na balkon, oddzielna kuchnia, duży hol, łazienka, wiatrołap, schody.
3. I piętro o powierzchni ok.79m2: 3 pokoje - sypialnie, łazienka, hol, schody.
4. kondygnacja poddasza mieszkalnego o powierzchni ok.79m2: duży salon (38m2) z możliwością podziału na 2 pokoje, duże pomieszczenie z możliwością wydzielenia łazienki, pralni, suszarni i garderoby, hol, schody.

Budynek wybudowany w 1992 roku i poddany generalnemu remontowi w latach 2019-2020. Remont obejmował wymianę i dodatkowe ocieplenie dachu, wymianę rynien, wymianę wszystkich okien, ocieplenie wszystkich ścian budynku wraz ze ścianami fundamentowymi, wykonanie całej elewacji wraz z cokołami, wykonanie nowych alejek, opasek i wjazdu do garażu, założenie nowych trawników przy budynku, wymiana balustrad balkonowych i przy schodach wejściowych, wymiana drzwi wejściowych, zewnętrznych i bramy garażowej z automatyką, remont frontowego ogrodzenia, wymiana drzwi wewnętrznych, remont kuchni, cyklinowanie i lakierowanie parkietu dębowego, wymiana schodowych poręczy wewnętrznych, położenie gładzi i malowanie ścian. W 2018 r. zainstalowano nowy, kondensacyjny kocioł CO z zamkniętą komorą spalań.
Doskonała lokalizacja budynku, z łatwym wyjazdem do głównych ulic miasta - Aleja Kraśnicka, ulica Bohaterów Monte-Casino, łatwy i wygodny dojazd do obwodnicy Lublina i dróg S17 i S19. Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej.
W niedalekim sąsiedztwie domu znajdują się renomowane szkoły: podstawowa, gimnazjum, liceum, szkoły językowe i przedszkola, plac zabaw dla dzieci. W pobliżu są także: fitness, SPA, basen, korty tenisowe, boiska sportowe, centra handlowe, apteki, kościół, poczta, przychodnie, szpital, gabinet weterynaryjny.
Własność - akt notarialny , księga wieczysta.

Cena 1150000 zł. (jeden milion sto pięćdziesiąt tysięcy zł)

Kontakt z właścicielem:
Tel: 501037543; 516018200
email: toms1@op.pl

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

ID ofery: WES-DS-7162
Osoba kontaktowa: BEZPOŚREDNIO
email: webestate.nieruchomosci@gmail.com
tel. tel. w opisie

Dane kontaktowe:

Web Estate
ul. Witosa 42, 14-260 Lubawa
webestate.nieruchomosci@gmail.com

Formularz kontaktowy:

Imię:
Telefon:
Mail:
Treść:

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO