nieruchomości>domy sprzedaż>domy sprzedaż Wrocław

172m² Wrocław Wrocław-Krzyki (28-12-2020)

Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
0

Rodzaj ogłoszenia:
Dom na sprzedaż

Lokalizacja:
Wrocław Wrocław-Krzyki

Powierzchnia domu/działki:
172 m²/370 m²

Cena sprzedaży:
1.240.000 zł

Nadawca ogłoszenia:
Agencja nieruchomości

Treść ogłoszenia:
NOWA CENA!
Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w doskonałej lokalizacji na Wrocławskich Krzykach, niedaleko Parku Południowego.
Zalety nieruchomości to dobry rozkład pomieszczeń, optymalne doświetlenie, brak skosów ograniczających przestrzeń, 2 tarasy oraz balkon.

Bliźniak posiada dodatkową powierzchnię ok. 40m2 na najem, jest to mieszkanie dwupokojowe niezależna łazienka, wc ) z odrębnym wejściem, znajdujące się w przyziemiu budynku. W bryle budynku znajdują się 2 szerokie garaże. Bezpośrednio przed budynkiem 3 dodatkowe miejsca parkingowe.
Nieruchomość po remoncie, wymienione zostały m.in. okna, instalacja wodno-kanalizacyjna, odwodnienie wraz z izolacją fundamentów, budynek został poddany termoizolacji, dodatkowo w 2019 roku wymienione zostało pokrycie dachowe (nowa papa termozgrzewalna). Kuchnia i jadalnia także po remoncie, nowe wyposażenie AGD.

Dom skład się z:
Parter:
- salon, jadalnia z kuchnią, WC,
Piętro:
- 3 pokoje, łazienka z WC,
Dodatkowo:
- Pralnia, pomieszczenie gospodarcze,
- Garaż dwustanowiskowy,
- Dwa dodatkowe miejsca postojowe.

Nieruchomość usytuowana w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, blisko terenów rekreacyjnych, bardzo dobrze dojazd zarówno do centrum Wrocławia jak i na A4 i AOW. W pobliżu sklepy, baseny sportowe, przedszkola, szkoła, blisko do komunikacji autobusowej oraz tramwajowej.

Polecam i zapraszam na prezentację!

Aneta Żak| 609 222 539 | 71 346 30 80 |
Licencja zawodowa nr: 24503
I speak English, please do not hesitate to contact me!

Jako agent JOT-BE NIERUCHOMOŚCI zapewniam Państwu uniknięcie niepotrzebnego ryzyka i przeprowadzenie korzystnej transakcji.
Gwarantuję rynkowe ceny, bezpieczeństwo i obsługę własnego działu prawnego. Stosuję system jakości Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości ,,Expert" oraz Kartę Praw Klienta Pośrednika. Służę życzliwym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym o niemal 40-letnie doświadczenie biura JOT-BE NIERUCHOMOŚCI.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

ID ofery: 5031/4112/ODS
Osoba kontaktowa: Aneta Żak
Nr licencji: 24503
email: azak@jot-be.pl
tel. 609-222-539

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO