nieruchomości>działki sprzedaż>działki sprzedaż Gdynia

1137 m² Gdynia Mały Kack (09-05-2017)

Działka na sprzedaż Gdynia Mały Kack
Działka na sprzedaż Gdynia Mały Kack
Działka na sprzedaż Gdynia Mały Kack
Działka na sprzedaż Gdynia Mały Kack
Działka na sprzedaż Gdynia Mały Kack
Działka na sprzedaż Gdynia Mały Kack
Działka na sprzedaż Gdynia Mały Kack
Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
0

Rodzaj ogłoszenia:
Działka na sprzedaż

Lokalizacja:
Gdynia Mały Kack

Powierzchnia działki:
1137 m²

Cena sprzedaży:
1.300.000 zł, 1.143 zł/m²

Nadawca ogłoszenia:
Właściciel

Treść ogłoszenia:
1137 m² działka budowlana Gdynia Mały Kack, pomorskie. Media: gaz, prąd, woda, kanalizacja c. 1.300.000 zł
Dodatkowy opis oferty:
Działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy na budynek mieszkalny wielorodzinny (3 kondygnacje, powierzchnia zabudowy do powierzchni działki - 0, 24; powierzchnia biologicznie czynna 30%; szerokość elewacji frontowej 11m z tolerancją do 20%, wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej 9, 5m), z podziemną halą garażową i miejscami postojowymi.
Dojazd drogami asfaltowymi, bezpośredni dostęp do drogi publicznej utwardzonej kostką brukową, w której przebiegają wszystkie media (energia elektryczna, woda, kanalizacja, gaz), niezbędne/wystarczające do realizacji inwestycji.
Najbliższe sąsiedztwo i otoczenie to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna ( w tym kilku lokalowa) oraz liczne tereny zielone/rekreacyjne - Rezerwat Przyrody Kacze Łęgi.
Okolica bardzo prestiżowa, cicha i spokojna, dająca poczucie bezpieczeństwa i komfortu, a jednocześnie charakteryzująca się świetną lokalizacją, gwarantującą bardzo szybkie dotarcie do centrum miasta, obwodnicy trójmiejskiej, nad morze i do innych ważnych obiektów użyteczności publicznej ( 8 minut).
W odległości do 500m sklepy spożywcze, apteka, poczta, Przedszkole, Publiczna Szkoła Podstawowa, Amerykańska Szkoła Podstawowa, Centrum Kultury w Gdyni, Kościół Katolicki, do SKM Gdynia Redłowo, oraz miejskiej komunikacji autobusowo-trolejbusowej 1km (samochodem 2min., pieszo 14min.)
Działka jest atrakcyjną inwestycją zarówno dla developera, osób prywatnych, jak i osób dla zainteresowanych prowadzeniem towarzyszącej nieuciążliwej działalności. POLECAM!
Dane kontaktowe:

Formularz kontaktowy:

Imię:
Telefon:
Mail:
Treść:

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO