nieruchomości>działki sprzedaż>działki sprzedaż Katowice

6271 m² Katowice (25-04-2023)

Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
0

Rodzaj ogłoszenia:
Działka na sprzedaż

Lokalizacja:
Katowice

Powierzchnia działki:
6271 m²

Cena sprzedaży:
1.170.000 zł, 186 zł/m²

Nadawca ogłoszenia:
Agencja nieruchomości

Treść ogłoszenia:
Działka ma kształt trójkąta. Teren nierówny, porośnięty dziką trawą, krzewami, pojedynczymi drzewami. Nieruchomość graniczy bezpośrednio z działką przez którą przebiega nieczynne torowisko oraz sieć energetyczna wysokiego napięcia. W rejonie nieruchomości (w osi ulicy Górniczego Dorobku) znajdują się wszystkie sieci uzbrojenia.
Wzdłuż działki od strony południowej pozostały betonowe wsporniki po zlikwidowanej napowietrznej linii ciepłociągu.
Przy umowie przeniesienia przedmiotowej nieruchomości nabywca będzie zobowiązany oświadczyć, iż wie o powyższej okoliczności, stan ten akceptuje i nie będzie dochodzić z tego tytułu jakichkolwiek roszczeń wobec SRK S.A.
Przedmiotowa nieruchomość położona jest we wschodniej części Katowic przy ul. Górniczego Dorobku, dzielnicy Nikiszowiec w niewielkiej odległości od granicy administracyjnej z Mysłowicami.
Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej, dojazd do nieruchomości odbywa się drogą publiczną ul. Górniczego Dorobku.
Bliższe otoczenie działki stanowią tereny zieleni, tereny przemysłowe b. KWK „Wieczorek”, tereny mieszkaniowe. W dalszym otoczeniu znajduje się zabudowa handlowo-usługowa, placówki służby zdrowia i oświaty.
W dziale III księgi wieczystej nr KA1K/00137076/4 zawarte są wpisy dotyczące ograniczonych praw rzeczowych.
Przedmiotowa nieruchomość położona jest na obszarze, dla którego nie obowiązują zapisy miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Na podstawie zapisów studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta Katowice zatwierdzonego przez Radę Miasta Katowice Uchwałą nr XXI/483/12 z dnia
25 kwietnia 2012r. ustalono, że obszar na którym położona jest przedmiotowa działka oznaczony jest symbolem U15/U/Zw3 - obszar zabudowy usługowej. Informacja telefoniczna w sprawie oferty jest udzielana w godz. 7.00 - 15.00 od poniedziałku do piątku.

Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my

ID ofery: SRK-GS-876
Osoba kontaktowa: Sylwia Czypionka
email: szczypionka@srk.com.pl
tel. 501199889

Dane kontaktowe:

ET Property Sp. z o. o.
ul. Mickiewicza 25, 44-100 Gliwice
t. 883 155 805
www.nexthouse.com.pl
biuro@nexthouse.com.pl

Formularz kontaktowy:

Imię:
Telefon:
Mail:
Treść:

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO