nieruchomości>działki sprzedaż>działki sprzedaż opolskie

1.47 ha Nowa Wieś (24-02-2020)

Działka na sprzedaż Nowa Wieś
Działka na sprzedaż Nowa Wieś
Działka na sprzedaż Nowa Wieś
Działka na sprzedaż Nowa Wieś
Działka na sprzedaż Nowa Wieś
Działka na sprzedaż Nowa Wieś
Działka na sprzedaż Nowa Wieś
Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
0

Rodzaj ogłoszenia:
Działka na sprzedaż

Lokalizacja:
Nowa Wieś

Powierzchnia działki:
1.47 ha

Cena sprzedaży:
57.200 zł, 3 zł/m²

Nadawca ogłoszenia:
Agencja nieruchomości

Treść ogłoszenia:
W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 1,47 ha. Teren rekreacyjny, w bliskiej odległości staw.Kup 3 działki o łącznej powierzchni 1,47 ha i ZOSTAŃ ROLNIKIEM! Bardzo ciekawa lokalizacja!
Pierwsza z działka o pow. 54 arów w studium zagospodarowania terenu przeznaczona pod działkę letniskową . Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wsi Nowa Wieś uchwalonego Uchwałą Nr IX/53/03Rady Gminy w Domaszowicach z dnia 22 października 2003 roku działka posiada symbol ZZ - tereny trwałych użytków zielonych , oznaczające tereny stanowią grunty rolne w rozumieniu przepisów o ochronie gruntów rolnych i leśnych. Przeznaczenie tych gruntów na cele nierolnicze może być dokonane tylko w trybie zmiany planu określonym w przepisach obowiązującej ustawy o zagospodarowaniu przestrzennym.
W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości usytuowany jest duży staw rekreacyjny pozostawiony pod opieką Polskiego Związku Wędkarskiego. Działka graniczny z rowem zasilającym staw, co umożliwia wykonanie własnego oczka wodnego. W pobliskim gospodarstwie rolnym- ok. 150 m znajdują się wszystkie niezbędne media, tj. sieć wodociągowa oraz energetyczna. Dojazd do nieruchomości z Wielołęki drogą asfaltową, pozostała cześć drogą utwardzoną. Dobra lokalizacja działki sprawia, iż staje się ona atrakcyjną ofertą dla osób ceniących sobie ciszę oraz spokój.
Dwie kolejne działki o łącznej powierzchni 93 arów według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wsi Nowa Wieś uchwalonego Uchwałą Nr IX/53/03Rady Gminy w Domaszowicach z dnia 22 października 2003 roku działki posiada możliwość zabudowy działki przez rolnika . Jak również na terenie dopuszcza się:

a) zalesienie użytków rolnych jeśli spełniają wymogi przepisów szczególnych,
b) urządzanie stawów hodowlanych na warunkach określonych w przepisach szczególnych.
Dojazd do działki komfortowy drogą asfaltową. Na całej posesji znajdują się liczne nasadzenia drzew iglastych. W bliskim sąsiedztwie działki znajdują się niezbędne media, tj. sieć energetyczna i wodna. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się las oraz stawy. W okolicy znajdują się dwa domy jednorodzinne co podnosi poziom bezpieczeństwa. Dobra lokalizacja działek sprawia, iż stają się one atrakcyjną ofertą dla osób ceniących sobie ciszę oraz spokój.
Gmina Domaszowice położona jest w północnej części województwa opolskiego, na granicy z województwem wielkopolskim. Sąsiaduje z gminami: Świerczów, Namysłów, Wołczyn, Pokój i Rychtal. Przez gminę przebiega droga krajowa nr 42 Oleśnica - Kluczbork oraz dwutorowa linia kolejowa tej samej relacji. Głównym ośrodkiem gminy jest wieś Domaszowice. Znajdują się tu między innymi Urząd Gminy, Urząd Pocztowy oraz Oddział Banku Spółdzielczego. Działania gminy poza rozwojem infrastruktury, rolnictwa i drobnej wytwórczości skierowane są na rozwój turystyki, ze szczególnym uwzględnieniem agroturystyki.

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

kilkaset ofert w jednym miejscu,
pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
rzetelną informacje o każdej ofercie,
sprawdzony stan prawny nieruchomości,
możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
uzgodnione warunki i pomoc w przygotowaniu umowy przedwstępnej,
pełną dokumentację i koordynację aktu notarialnego,
protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.


Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty na stronie biura: http://www.kosikowski.com.pl/ad/1974

OSOBA PROWADZĄCA
Magdalena Wrzesińska
tel. (+48) 667 06 50 60
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl
m.wrzesinska@kosikowski.com.pl
Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Kosikowski Nieruchomości - Biuro Namysłów (licencja nr: 11884)

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

ID ofery: KOS-GS-1765-48
Osoba kontaktowa: Kosikowski Nieruchomości - Biuro Namysłów
email: kontakt@kosikowski.com.pl
tel. 774105060

Dane kontaktowe:

Kosikowski Nieruchomości
Plac Wolności 3-5, 46-100 Namysłów
tel. 774 10 50 60
www.kosikowski.com.pl
biuro@kosikowski.com.pl

Formularz kontaktowy:

Imię:
Telefon:
Mail:
Treść:

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO