nieruchomości>działki sprzedaż>działki sprzedaż Poznań

1.3 ha Poznań Rataje, Bolesława Krzywoustego (18-06-2020)

Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
0

Rodzaj ogłoszenia:
Działka na sprzedaż

Lokalizacja:
Poznań Rataje
Bolesława Krzywoustego

Powierzchnia działki:
1.3 ha

Cena sprzedaży:
4.680.000 zł, 360 zł/m²

Nadawca ogłoszenia:
Agencja nieruchomości

Treść ogłoszenia:
Na sprzedaż doskonała działka pod budowę Państwa firmy.
Działka ma powierzchnię 13.000 m2 (1,3 ha) i jest usytuowana w Poznaniu przy ulicy Krzywoustego (tzw. Trasa Katowicka) na odcinku wjazdowym do Poznania od węzła autostradowego Krzesiny.
Nieruchomość oddalona jest zaledwie kilkaset metrów od węzła Krzesiny z autostradą A2 i jest doskonale widoczna zarówno od nitki prowadzącej do Poznania, jak i od jezdni wylotowej. Bezpośrednio graniczy z Trasą Katowicką i - co stanowi o jej niemałej wartości - istnieje zjazd prowadzący do proponowanej działki z Trasy Katowickiej. 
Oprócz dostępu z ul. Krzywoustego, istnieje również dojazd z innej, lokalnej ulicy. 
Proponowana nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, jednakże istnieje wachlarz możliwości otrzymania odpowiednich warunków zabudowy. 
W okolicy znajdują się firmy, hale magazynowe, budynki o charakterystyce biurowej, usługowej, a także produkcyjnej, nie wyłączając zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
Lokalizacja pozwala na łatwy dostęp do transportu towarów. Miejsce jest idealnym punktem do dostaw z niego wgłąb miasta Poznania oraz w kierunku zewnętrznym - poprzez szybki wjazd na autostradę A2. 
Nieruchomość idealnie może nadać się pod zabudowę usługową, magazynową, biurową, czy produkcyjną lub handlową. Działka może także stanowić doskonałe miejsce dla siedziby firmy, oddziału, biura. Nie wykluczona jest także zabudowa hotelowa, pod sklep, hurtownię czy różnego rodzaju zajazdów. 
Działka ma dostęp do energii elektrycznej, gazu, a także wodociągu z ulicy przylegającej do przedmiotowej działki. W ulicy tej budowana jest obecnie kanalizacja - stan na marzec 2019r. 
Średni wskaźnik powierzchni zabudowy okolicznych działek wynosi ok 20%, jednak z nieoficjalnych informacji wynika, że jest możliwość otrzymania większej powierzchni zabudowy. Budynki na okolicznych terenach nie przewyższają raczej dwóch kondygnacji nadziemnych. Raczej brak obowiązującej linii zabudowy. 
Istnieje ewentualna możliwość podziału proponowanej działki i sprzedaży części. 
Sprzedaż proponowanej działki nie jest objęta podatkiem VAT. 
Firma Astons Nieruchomości zajmująca się obrotem nieruchomościami może Państwu zagwarantować rzetelną obsługę prawną oraz finansową i odpowiedź na Państwa pytania w zakresie omawianej nieruchomości.
Zapraszamy do kontaktu!
Agent prowadzący: 
Artur Mokracki
tel: 696-833-453
e-mail: artur.mokracki@astons.pl
DODATKOWE INFORMACJE:
Typ własności: własność
Kanalizacja: miejska
Prąd: na działce
Gaz: w drodze
Woda: w drodze
Kształt działki: nieregularny
Typ drogi: asfaltowa
Typ ogrodzenia: brak
Typ ulicy: ruchliwa
Warunki zabudowy: brak
Sąsiedztwo: Firmy, hale magazynowe
Odpis KW: tak
Plan zagospodarowania: nie
Wypis z rejestru gruntów: nie
Wyrys z rejestru gruntów: nie
Wypis z planu zagospodarowania: nie
Zaświadczenie z US: nie
Akt nabycia: nie
Mapka syt.: nie
Postępowanie spadkowe w toku: nie
Typ działki: inwestycyjna
DANE KONTAKTOWE:
Artur Mokracki
696-833-453
artur.mokracki@astons.pl
Przedstawione dane mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEJ STRONY INTERNETOWEJ WWW.ASTONS.PL, GDZIE ZNAJDĄ PAŃSTWO OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI I WIELE CIEKAWYCH AUTORSKICH ARTYKUŁÓW ZWIĄZANYCH Z RYNKIEM NIERUCHOMOŚCI.
WSZYSTKIE TRANSAKCJE PRZEPROWADZANE PRZY UDZIALE NASZEGO BIURA NADZOROWANE SĄ PRZEZ LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA I JEDNOCZEŚNIE PRAWNIKA. BIURO ASTONS NIERUCHOMOŚCI JEST UBEZPIECZONE OD ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ ZA WYKONYWANE CZYNNOŚCI POŚREDNICTWA. NIEODPŁATNIE POMAGAMY W WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEGO FINANSOWANIA KREDYTOWEGO.
ŚWIADCZYMY PROFESJONALNE USŁUGI W ZAKRESIE POŚREDNICTWA PRZY SPRZEDAŻY, WYNAJMIE, JAK I KUPNIE NIERUCHOMOŚCI GŁÓWNIE NA TERENIE POZNANIA I OKOLIC.


ID ofery: 23359
Osoba kontaktowa: Artur Mokracki
email: artur.mokracki@astons.pl
tel. 696-833-453

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO