nieruchomości>działki sprzedaż>działki sprzedaż Poznań

1100 m² Poznań Świerczewo (07-04-2017)

Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
0

Rodzaj ogłoszenia:
Działka na sprzedaż

Lokalizacja:
Poznań Świerczewo

Powierzchnia działki:
1100 m²

Cena sprzedaży:
1.100.000 zł, 1.000 zł/m²

Nadawca ogłoszenia:
Właściciel

Treść ogłoszenia:
1100 m² działka budowlana Poznań Świerczewo, wielkopolskie. Media: gaz, prąd, woda, kanalizacja c. 1.100.000 zł
Dodatkowy opis oferty:
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości, wyjątkowej dzięki swojej lokalizacji. Działka znajduje się w Poznaniu - Nowej Wsi graniczy ze ścianą lasu, w okolicy ulic Rivoliego i Orzechowa. Powierzchnia nieruchomości wynosi 1100 m2, ma kształt prostokąta.
Oferta sprzedaży tej działki budowlanej kierowana jest do osób bardzo wymagających, które chcą mieszkać w okolicy spokojnej i bezpiecznej, bez zgiełku i hałasu, gdzie czas można spędzać na łonie natury, ale jednocześnie nie trzeba rezygnować z wygody mieszkania w dużym mieście.
Niemożliwe? A jednak!
W Państwa posiadaniu może być działka, która jest położona przy luksusowych rezydencjach z basenami i blisko terenów rekreacyjnych. Dzięki takiej lokalizacji przede wszystkim zyskujecie Państwo czas. Swój czas i swojej rodziny do centrum Poznania 12 minut dojazdu. Nie musicie organizować specjalnej wyprawy, za każdym razem gdy macie ochotę na spacer po lesie czy trening. Wszystko możecie mieć w zasięgu ręki.
Ponadto, decydując się na tę nieruchomość będzie Państwo mieć w pobliżu sklepy ( Piotr i Paweł ), banki, restauracje, fitness klub, korty tenisowe, place zabaw dla dzieci, opiekę medyczną, szkoły i przedszkola.

cena 1000 zł/m2

Kontakt tel. 725-302-906
Dane kontaktowe:

Formularz kontaktowy:

Imię:
Telefon:
Mail:
Treść:

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO