nieruchomości>działki sprzedaż>działki sprzedaż Warszawa>działki sprzedaż Warszawa Wawer

1444 m² Warszawa Wawer, Zwoleńska (05-12-2022)

Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
0

Rodzaj ogłoszenia:
Działka na sprzedaż

Lokalizacja:
Warszawa Wawer
Zwoleńska

Powierzchnia działki:
1444 m²

Cena sprzedaży:
1.877.200 zł, 1.300 zł/m²

Nadawca ogłoszenia:
Agencja nieruchomości

Treść ogłoszenia:
Super działka w Wawrze w okolicach ul. Zwoleńskiej położona w bocznej uliczce z kostki z pełnym uzbrojeniem terenu (znajduje się tu: prąd, kanalizacja, wodociąg, gazociąg). Wyjątkowo interesująca propozycja do szybkiej budowy.
Kształt działki oraz zapisy miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pozwalają na posadowienie dużego domu ze sporym ogrodem od strony południowo-zachodniej lub na posadowienie kilku budynków w zabudowie bliźniaczej bądź szeregowej.
Ładna okolica okolica nowych domów jednorodzinnych z dobrym dojazdem do centrum miasta. Dla terenu, na którym znajduje się działka obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Przewiduje on jako przeznaczenie podstawowe: mieszkalnictwo jednorodzinne w postaci budynków jednorodzinnych wolno stojących, budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej lub budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o następujących parametrach: - maksymalna intensywność zabudowy wynosi 0,5 (dla zabudowy szeregowej dopuszcza się zwiększenie intensywności zabudowy o 10% w stosunku do ustaleń szczegółowych), maksymalna powierzchnia zabudowy 30% (dla zabudowy szeregowej dopuszcza się zwiększenie maksymalnej powierzchni zabudowy o 10% w stosunku do ustaleń szczegółowych), minimalna powierzchnia terenu biologicznie czynnego 60% (dla zabudowy szeregowej dopuszcza się zmniejszenie minimalnego procentowego udziału powierzchni biologicznie czynnej o 10% w stosunku do ustaleń szczegółowych), maksymalna wysokość budynku 12 m, nie więcej niż 3 kondygnacje.
Doskonała lokalizacja zapewnia komfort mieszkania w wielu aspektach. W odległości 300 m przystanek autobusowy, w odległości ok. 1000 m znajdują się przedszkola, szkoła podstawowa, sklepy, bardzo dobra państwowa szkoła podstawowa, restauracja, fryzjer, salon kosmetyczny, fitness i inne punkty usługowe, stacja SKM.
Wyjątkowa, dobrze zlokalizowana działka.
Polecam!
Biuro Obrotu Nieruchomościami "Klucz"
tel. (22) 615-34-82, 502-78-43-97.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości


ID ofery: 29753
Osoba kontaktowa: Agnieszka Kowalczyk
email: biuroklucz@wp.pl
tel. 502-784-397
tel. (22) 615-34-82

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO