nieruchomości>działki sprzedaż>działki sprzedaż Wrocław>działki sprzedaż Wrocław Psie Pole

37.61 ha Wrocław Psie Pole (13-07-2021)

Działka na sprzedaż Wrocław Psie Pole
Działka na sprzedaż Wrocław Psie Pole
Działka na sprzedaż Wrocław Psie Pole
Działka na sprzedaż Wrocław Psie Pole
Działka na sprzedaż Wrocław Psie Pole
Działka na sprzedaż Wrocław Psie Pole
Działka na sprzedaż Wrocław Psie Pole
Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
0

Rodzaj ogłoszenia:
Działka na sprzedaż

Lokalizacja:
Wrocław Psie Pole

Powierzchnia działki:
37.61 ha

Cena sprzedaży:
7.000 zł

Nadawca ogłoszenia:
Właściciel

Treść ogłoszenia:
37.61 ha działka budowlana Wrocław Psie Pole, dolnośląskie. Media: gaz, prąd, woda c. 7.000 zł
Dodatkowy opis oferty:
Na sprzedaż teren budowlany. Cena 7€/m2 Netto. Na sprzedaż teren z dwoma jeziorami o powierzchni 110.000 m2. Teren znajduje się 27 km od Wrocławia, w kierunku Poznania.
Droga ekspresowa S5. Wrocław -Trzebnica, która skróci czas dojazdu do około 20 min została oddana do użytku. Ideą projektu jest stworzenie swoistej enklawy dla osób, które są aktywne zawodowo, a jednocześnie pragną mieszkać oraz pracować z dala od zgiełku miasta. To projekt, który łączy w sobie wszystkie elementy miejskiego życia, takie jak biura, usługi, powierzchnie komercyjne, gastronomia, dom seniora i hotel, jak również obiekty sportowe takie jak pole golfowe i klub jeździecki oraz agroturystyka. W tej koncepcji istotną rolę odgrywają oczywiście domy i budynki wielorodzinne harmonijnie wpisujące się w otoczenie. Wyjątkowość "Dos Lagos" związana jest nie tylko z samą ideą zielonego miasteczka. Nieruchomość składa się z 378 000 m2 natomiast PUM wynosi około 120.000 powierzchni oraz dwóch jezior o powierzchni 11 hektarów. Wraz z Doliną Baryczy o powierzchni 87. 000 hektarów.
Możliwość podpięcia mediów woda, prąd, gaz ( w przypadku gazu czekamy na warunki podłączenia oraz koszty). Teren Budowlany, wolny od obciążeń i roszczeń osób trzecich, gotowy do zabudowy. Jedyne co pozostaje do zrealizowania to projekt i uzyskanie pozwoleń. Architekci i geodeci są gotowi do rozpoczęcia prac związanych z podziałem oraz wstępnym projektem bazowym. Dysponujemy kompletną dokumentacją w postaci; studium wykonalności projektu, projektem założeń budżetowych, planem zagospodarowania terenu, projektem poszczególnych etapów, kosztorysem, a także szacowanymi kosztami budowy i szacowanymi zyskami. W razie zainteresowania powyższą inwestycją z chęcią udzielę szczegółowych informacji
Dane kontaktowe:

Formularz kontaktowy:

Imię:
Telefon:
Mail:
Treść:

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO