nieruchomości>lokale sprzedaż>lokale sprzedaż Katowice

133m² Katowice, Chopina/Stawowa (20-04-2022)

Lokal na sprzedaż Katowice
Lokal na sprzedaż Katowice
Lokal na sprzedaż Katowice
Lokal na sprzedaż Katowice
Lokal na sprzedaż Katowice
Lokal na sprzedaż Katowice
Lokal na sprzedaż Katowice
Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
0

Rodzaj ogłoszenia:
Lokal na sprzedaż

Lokalizacja:
Katowice
Chopina/Stawowa

Powierzchnia:
133 m²

Cena sprzedaży:
998.900 zł, 7.510 zł/m²

Nadawca ogłoszenia:
Właściciel

Treść ogłoszenia:
OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
0% PROWIZJI!
Opis nieruchomości:
Oferujemy na sprzedaż klimatyzowany, luksusowy i po generalnym remoncie(jak na zdjęciach) lokal usługowo-użytkowy o powierzchni 133m2 (jak na rzucie)na 1 pietrze modernistycznej kamienicy, z wejściami od strony Chopina 1 i Stawowej . Lokal składa się z 6 pomieszczeń,korytarza oraz 3 toalet i balkonem jak na zdjęciach . Nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum Katowic. Lokal świetnie nadaje się pod gabinety medycyny estetycznej, gabinety kosmetyczne, salon fryzjerski oraz kosmetyczny, sale szkoleniowe, szeroko pojęta branża BEAUTY, ponadto lokale biurowe i szkoleniowe, bez problemu można przekształcić na cele mieszkalne lub na inne cele usługowe i użytkowe.
Lokal ma obecnie status lokalu użytkowego, ale w każdej chwili można go przekształcić w lokal mieszkalny w razie potrzeby.
Atrakcyjna nieruchomość znajduje się na 1 piętrze z windą.
Lokal jest po generalnym remoncie i obecnie posiada wymienioną instalację elektryczną , c.o., wod-kan, wentylację i klimatyzację.
Lokalizacja to ścisłe centrum Katowic przy ulicy Chopina 1 na rogu ze Stawową i Mickiewicza w ścisłym centrum miasta, w strefie metropolitarnej miasta o wysokiej intensywności zabudowy, w otoczeniu o charakterze usługowym i mieszkalno-usługowym.
W bardzo bliskim sąsiedztwie dworca kolejowego (300m), autobusowego(80m), dworzec PKS(150m), tramwaje(200m). Wszystko w zasięgu od kilkudziesięciu do kilkuset metrów od wspomnianej nieruchomości.
Media/uzbrojenie: ogrzewanie, woda, kanalizacja, elektryczność, ogrzewanie, gaz, internet, telefon itd.
Kontakt: Andrzej tel. 660 720 600.
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl
Dane kontaktowe:

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO