nieruchomości>lokale wynajem>lokale wynajem Gdańsk

333m² Gdańsk Zaspa (28-07-2022)

Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
0

Rodzaj ogłoszenia:
Lokal do wynajęcia

Lokalizacja:
Gdańsk Zaspa

Powierzchnia:
333 m²

Czynsz wynajmu:
15.500 zł, 46 zł/m²

Nadawca ogłoszenia:
Agencja nieruchomości

Treść ogłoszenia:
o kategoria lokal użytkowy gastronomiczny z kuchnią oraz zapleczem kuchennym
o Lokalizacja Gdańsk, Zaspa,
o Cena: 15 500 zł (czynsz) + opłaty za media wg zużycia: energia elektryczna, woda ciepła, woda zimna, ścieki, ogrzewanie lokalu
o Cena za m2 46,54 zł/m2
o Przeznaczenie: lokal gastronomiczny z kuchnią oraz zapleczem kuchennym
o Powierzchnia całkowita 333 m2 w tym: sala restauracyjna - 175 m2, kuchnia - 87,2 m2, zaplecze kuchenne - 70,80 m2

Lokalizacja
Lokal użytkowy (restauracja z kuchnią oraz pełnym zapleczem kuchennym) znajduje się w budynku Centrum Szkolenia Polskiego Związku Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby przy ulicy Meissnera 3 na Zaspie w Gdańsku. Lokal znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Zespołu Szkół nr 8 oraz Hali Piłkarskiej Olimpijski Football Club. Usytuowany na granicy dzielnic Zaspa oraz Przymorza Wielkiego, na działce wcinającej się w Park Jana Pawła II. Oddalony 4 minut jazdy rowerem od Parku Reagana, oraz 9 minut jazdy rowerem od Mola w Brzeźnie.

Nieruchomość
Do wynajęcia lokal użytkowy 333 m 2 . Na jego powierzchnię składa się sala restauracyjna 175 m2, kuchnia 87,2 m2 oraz zaplecze kuchenne 70,80 m2. Lokal przygotowany pod działalność gastronomiczną z wydzieloną salą konsumpcyjną oraz barem, kuchnią, zmywalnią, magazynem, pomieszczeniem socjalnym, WC dla Klientów na parterze budynku Centrum. Sala restauracyjna na ok. 45/50 osób zlokalizowana na piętrze z dostępem po schodach oraz windą osobową, z wyjściem-łącznikiem na trybuny hali widowiskowo-sportowej, zewnętrzna ściana wschodnia oszklona w całości, zewnętrzna ściana północna oszklona częściowo. Zaplecze kuchenne na piętrze oraz na parterze połączone schodami wewnętrznymi oraz windą towarową, z bezpośrednim dedykowanym wejściem z zewnątrz.

Funkcje lokalu
Lokal stanowi funkcjonalne uzupełnienie (na zasadach komercyjnych) działalności Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby, obsługując klientów Centrum w zakresie wyżywienia. Strumień klientów obejmuje uczestników zgrupowań kadr narodowych młodzieżowych i seniorskich, zgrupowań kadry narodowej osób niepełnosprawnych, uczestników centralnych szkoleń trenerów, zgrupowań sportowych dzieci i młodzieży (klubowych, kadr wojewódzkich), uczestników ogólnopolskich kilkudniowych turniejów tenisa stołowego, ruchu amatorskiego uprawiającego rekreacyjnie tenis stołowy na hali Centrum (w formie indywidualnych oraz zorganizowanych zajęć popołudniowych i wieczornych a także w formie sobotnich turniejów), mieszkańców Bursy sportowej (pełne wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja, Centrum Szkolenia jako właściciel lokalu deklaruje współpracę i wsparcie przyszłego najemcy w zakresie ustalania prawidłowej diety dla wychowanków Bursy, z których wszyscy są wyczynowymi sportowcami). Lokal sprawdza się również jako miejsce spotkań integracyjnych dla grup szkolących się w Centrum jak i grup z nim nie związanych. Na życzenie podmiotów zainteresowanych ofertą najmu właściciel jest gotowy przedstawić potencjał biznesowy wynikający z kalendarza inicjatyw oraz działań własnych Centrum. Lokal pełni też funkcje niezwiązane z obsługą klientów Centrum jako punkt gastronomiczny na mapie Gdańska, organizator imprez okolicznościowych, miejsce spotkań towarzyskich, itp. Itd.

W związku z koniecznością odnowienia wnętrza lokalu oraz możliwej konieczności doposażenia w sprzęt, czynsz najmu podlega negocjacjom w zależności od zakresu poczynionej inwestycji.Kontakt:
Polski Związek Tenisa Stołowego
tel: 502067877
jacek.redzimski@pzts.pl


Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

ID ofery: 2425/3186/OLW
Osoba kontaktowa: Polski Związek Tenisa Stołowego
email: jacek.redzimski@pzts.pl
tel. 502067877

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO