nieruchomości>lokale wynajem>lokale wynajem Gdynia

93,43m² Gdynia Orłowo (03-07-2018)

Lokal do wynajęcia Gdynia Orłowo
Lokal do wynajęcia Gdynia Orłowo
Lokal do wynajęcia Gdynia Orłowo
Lokal do wynajęcia Gdynia Orłowo
Lokal do wynajęcia Gdynia Orłowo
Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
0

Rodzaj ogłoszenia:
Lokal do wynajęcia

Lokalizacja:
Gdynia Orłowo

Powierzchnia:
93,43 m²

Czynsz wynajmu:
7.380 zł, 78 zł/m²

Nadawca ogłoszenia:
Agencja nieruchomości

Treść ogłoszenia:
Lokal do wynajęcia.
Nieruchomość położona w najpiękniejszej dzielnicy Gdyni - Orłowo. Dominuje w niej zabudowa willowa zarówno przedwojenna, jak i nowoczesna. Otoczenie, to wyjątkowe tereny rekreacyjne, wypoczynkowe. Największą zaletą jest bliski dostęp do morza i pięknych piaszczystych plaż. Szczególną wizytówką dzielnicy jest molo oraz, znany w całej Polsce, Klif Orłowski.

Lokal znajduje się w nowoczesnym, prestiżowym kompleksie budynków biurowo-usługowych TRITUM BUSINESS PARK, w którym zastosowano najnowsze rozwiązania techniczne i teletechniczne. Teren strzeżony całodobowo. Sąsiedztwo obiektów biurowych, usługowych, handlowych oraz budynków wielomieszkaniowych głównej ulicy - al. Zwycięstwa zapewnia stały przepływ przechodniów oraz osób przejeżdżających każdego dnia. Na wprost ważne pętle autobusowe. Teren doskonale skomunikowany z centrum Gdyni, Sopotem, Gdańskiem oraz lotniskiem.

Lokal o p.u. 93,43, położony na pierwszym piętrze trzypiętrowego obiektu z 2013r, Wnętrze wykończone, idealnie nadaje się na showroom. Duże, szklane witryny wystawowe, ekspozycja z trzech stron. Lokal bardzo dobrze widoczny od al. Zwycięstwa.

Cena ofertowa najmu 7.380,00 PLN netto / miesiącLink do oferty: http://homebroker.pl/oferty/lokal-rynek-wtorny-wynajem-pomorskie-gdynia-orlowo-aleja-zwyciestwa-oferta-662772.html
OPIEKUN OFERTY: --------------------Robert Rudziński ------------------- ZADZWOŃ JUŻ TERAZ I ZAPYTAJ MNIE O SZCZEGÓŁY!

Dane kontaktowe:

Home Broker Nieruchomości S.A.
tel. 022 489 37 87
zapytania@homebroker.pl

Formularz kontaktowy:

Imię:
Telefon:
Mail:
Treść:

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO