nieruchomości>mieszkania sprzedaż>mieszkania sprzedaż Gdynia

59m² Gdynia Chylonia, Kartuska (05-06-2023)

Mieszkanie na sprzedaż Gdynia Chylonia
Mieszkanie na sprzedaż Gdynia Chylonia
Mieszkanie na sprzedaż Gdynia Chylonia
Mieszkanie na sprzedaż Gdynia Chylonia
Mieszkanie na sprzedaż Gdynia Chylonia
Mieszkanie na sprzedaż Gdynia Chylonia
Mieszkanie na sprzedaż Gdynia Chylonia
Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
0

Rodzaj ogłoszenia:
Mieszkanie na sprzedaż

Lokalizacja:
Gdynia Chylonia
Kartuska

Metraż / liczba pokoi:
59m² / 3 pok.

Piętro:
0/2p

Cena sprzedaży:
620.000 zł, 10.508 zł/m²

Nadawca ogłoszenia:
Agencja nieruchomości

Treść ogłoszenia:
Oferta dodana za pomocą MULTIPORTALU B e b r o k e r . pl

Nowe zdjęcia z dnia 11.05..2023

Biura zapraszam do współpracy.
Inwestycja
Z wielką satysfakcją chcielibyśmy przedstawić Państwu i zaproponować nową inwestycję mieszkaniową Perła Apartments .

Nasza propozycja to kameralny budynek wielorodzinny położony w zaciszu i otoczeniu zieleni, na terenie dzielnicy Gdynia Chylonia.
Jest to atrakcyjny, stylowy i nowoczesny kompleks 5 apartamentów o wysokim standardzie wykończenia. Obiekt wybudowany w niskiej zabudowie dwukondygnacyjnej co gwarantuje nam prywatność, spokój i możliwość zacieśniania relacji sąsiedzkich. Dom jest zlokalizowany w Gdyni przy ul. Kartuskiej 60a. Na działkę wjeżdżamy w głąb podwórka od ul. Kartuskiej (druga linia), dzięki czemu budynek jest osłonięty od hałasu ulicy. Wokół terenu działki nie brakuje zieleni a tuż za murem płynie urokliwy strumyczek, co dodaje uroku temu terenowi. Dla mieszkańców Perła Apartments zostanie przygotowana kładka, aby umożliwić spacery z psem.


Lokalizacja


Położenie inwestycji stanowi doskonałą bazę wylotową ze względu na bliską odległość do Obwodnicy Trójmiasta S6, do której dzieli nas tylko 2 minuty. W promieniu zaledwie 15 km można dotrzeć na: Mechelinki, Skwer Kościuszki, jezioro Bieszkowice.
W pobliżu znajdują się sklepy: Polo Market, Biedronka, Lidl, Centrum Handlowe Chylonia. Odległość do najbliższej stacji SKM wynosi 1 km.
Rozkład mieszkań
PARTER
1 mieszkanie o powierzchni 60 m2 - 3 pokojowe z balkonem z widokiem na strumyk i zieleń;
PIĘTRO I
2 mieszkania o powierzchni 60 m2 - 3 pokojowe z garażem, balkonem i widokiem na zieleń;
PIĘTRO II
2 mieszkania o powierzchni 60 m2 - 3 pokojowe z garażem, balkonem i widokiem na zieleń;


Oprócz doskonałej lokalizacji inwestycja wyróżnia się także przestronnym zagospodarowaniem terenu, niską, przyjazną, nowoczesną i przemyślaną architekturą, z dużą ilością zieleni, która stworzy przyjazny i kameralny klimat do zamieszkania. Standard i wyposażenie wykończenia mieszkań obejmuje m.in. okna pcv z pakietami trzyszybowymi, otynkowane, wyszpachlowane i wymalowane jednokrotnie na biało ściany, zamontowane parapety, ogrzewanie podłogowe, osprzęt elektryczny oraz drzwi wejściowe klasy C. Balkony i tarasy wykończone gresem, telewizja kablowa oraz internet.


Bezpieczeństwo


Wszyscy wiemy, jak ważny jest spokojny sen. Bezpieczeństwo mieszkańców inwestycji Perła Apartments zapewnią drzwi wejściowe do mieszkań o podwyższonej odporności na włamanie oraz szyby i okucia antywłamaniowe. Obiekt będzie monitorowany, a dostęp do terenu od ulicy Kartuskiej zostanie odgrodzony szlabanem.


Udogodnienia


Mieszkańcy będą korzystać z placu zabaw znajdującego się w głębi osiedla, który zostanie zmodernizowany przez Inwestora, dzięki czemu Państwa pociechy będą mogły w bezpieczny i aktywny sposób spędzać czas na świeżym powietrzu.


Inteligentny dom


Dla osób ceniących komfort i wygodę przewidziano możliwość wykupienia dodatkowego wyposażenia mieszania w postaci pakietu Inteligentny Dom, który za pomocą smartfonu lub tabletu umożliwi zdalne sterowanie: ogrzewaniem, oświetleniem, urządzeniami elektrycznymi.
Każde mieszkanie posiada nowczesny piec dwufunkcyjny.

Termin zakończenia inwestycji 3 kwartał 2023.

s://kuula.co/share/NCFvb?logo=1&info=1&fs=1&vr=0&zoom=1&sd=1&thumbs=1&inst=pl

Telefon: 509219168


ID ofery: 825034

Dane kontaktowe:

Willa Design sp. z o. o.
Kościuszki 108a/21, 50-441 Wrocław
www.bebroker.pl

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO