nieruchomości>mieszkania sprzedaż>mieszkania sprzedaż Gdynia

59m² Gdynia Chylonia, Kartuska (10-12-2023)

Mieszkanie na sprzedaż Gdynia Chylonia
Mieszkanie na sprzedaż Gdynia Chylonia
Mieszkanie na sprzedaż Gdynia Chylonia
Mieszkanie na sprzedaż Gdynia Chylonia
Mieszkanie na sprzedaż Gdynia Chylonia
Mieszkanie na sprzedaż Gdynia Chylonia
Mieszkanie na sprzedaż Gdynia Chylonia
Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
0

Rodzaj ogłoszenia:
Mieszkanie na sprzedaż

Lokalizacja:
Gdynia Chylonia
Kartuska

Metraż / liczba pokoi:
59m² / 3 pok.

Piętro:
2/2p

Cena sprzedaży:
619.500 zł, 10.500 zł/m²

Nadawca ogłoszenia:
Agencja nieruchomości

Treść ogłoszenia:
Oferta dodana za pomocą MULTIPORTALU B e b r o k e r . pl

*** KLUCZ JUŻ DZIŚ DO MIESZKANIA ***

Możliwość wzięcia w rozliczeniu innej nieruchomości.
Mieszkania BEZCZYNSZOWE.
Opis:
Inwestycja
Z wielką satysfakcją chcielibyśmy przedstawić Państwu i zaproponować nową inwestycję mieszkaniową Perła Apartments .
Nasza propozycja to kameralny budynek wielorodzinny położony w zaciszu i otoczeniu zieleni, na terenie dzielnicy Gdynia Chylonia.
Jest to atrakcyjny, stylowy i nowoczesny kompleks 5 apartamentów o wysokim standardzie wykończenia. Obiekt wybudowany w niskiej zabudowie dwukondygnacyjnej co gwarantuje nam prywatność, spokój i możliwość zacieśniania relacji sąsiedzkich. Dom jest zlokalizowany w Gdyni przy ul. Kartuskiej 60a. Na działkę wjeżdżamy w głąb podwórka od ul. Kartuskiej (druga linia), dzięki czemu budynek jest osłonięty od hałasu ulicy. Wokół terenu działki nie brakuje zieleni a tuż za murem płynie urokliwy strumyczek, co dodaje uroku temu terenowi. Dla mieszkańców Perła Apartments zostanie przygotowana furtka, aby umożliwić spacery z psem.
Lokalizacja
Położenie inwestycji stanowi doskonałą bazę wylotową ze względu na bliską odległość do Obwodnicy Trójmiasta S6, do której dzieli nas tylko 2 minuty. W promieniu zaledwie 15 km można dotrzeć na: Mechelinki, Skwer Kościuszki, jezioro Bieszkowice.
W pobliżu znajdują się sklepy: Polo Market, Biedronka, Lidl, Centrum Handlowe Chylonia. Odległość do najbliższej stacji SKM wynosi 1 km.
Rozkład mieszkań;
Piętro 1 mieszkanie o powierzchni 59.06 m2 - 3 pokojowe z balkonem z widokiem na strumyk i zieleń;
Oprócz doskonałej lokalizacji inwestycja wyróżnia się także przestronnym zagospodarowaniem terenu, niską, przyjazną, nowoczesną i przemyślaną architekturą, z dużą ilością zieleni, która stworzy przyjazny i kameralny klimat do zamieszkania. Standard i wyposażenie wykończenia mieszkań obejmuje m.in. okna pcv z pakietami trzyszybowymi, otynkowane, wyszpachlowane i wymalowane dwukrotnie na biało ściany, ogrzewanie podłogowe, osprzęt elektryczny oraz drzwi wejściowe klasy C,na balkonie deska tarasowa,przygotowane pod telewizje kablowa oraz internet.
Bezpieczeństwo
Wszyscy wiemy, jak ważny jest spokojny sen. Bezpieczeństwo mieszkańców inwestycji Perła Apartments zapewnią drzwi wejściowe do mieszkań o podwyższonej odporności na włamanie oraz szyby i okucia antywłamaniowe. Obiekt będzie monitorowany, oraz przygotowana jest intalacja pod brame lub szlaban.
Udogodnienia
Mieszkańcy będą mogli korzystać ze wspólnego ogródka znajdującego się w głębi osiedla, który zostanie zmodernizowany przez Inwestora, dzięki czemu Państwa pociechy będą mogły w bezpieczny i aktywny sposób spędzać czas na świeżym powietrzu.
Inteligentny dom
Dla osób ceniących komfort i wygodę przewidziano możliwość wykupienia dodatkowego wyposażenia mieszania w postaci pakietu Inteligentny Dom, który za pomocą smartfonu lub tabletu umożliwi zdalne sterowanie: ogrzewaniem, oświetleniem, urządzeniami elektrycznymi.
Każde mieszkanie posiada nowoczesny piecyk dwufunkcyjny.
Cena Garażu to 50 tys.
Do dyspozycji dla każdego wspólna rowerownia-> 11m2
Na Życzenie klienta za dopłata wykończymy mieszkanie pod klucz ..


Telefon: 509219168


ID ofery: 826452

Dane kontaktowe:

Willa Design sp. z o. o.
Kościuszki 108a/21, 50-441 Wrocław
www.bebroker.pl

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO