nieruchomości>mieszkania sprzedaż>mieszkania sprzedaż Gdynia

64m² Gdynia Karwiny (14-07-2024)

Mieszkanie na sprzedaż Gdynia Karwiny
Mieszkanie na sprzedaż Gdynia Karwiny
Mieszkanie na sprzedaż Gdynia Karwiny
Mieszkanie na sprzedaż Gdynia Karwiny
Mieszkanie na sprzedaż Gdynia Karwiny
Mieszkanie na sprzedaż Gdynia Karwiny
Mieszkanie na sprzedaż Gdynia Karwiny
Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
0

Rodzaj ogłoszenia:
Mieszkanie na sprzedaż

Lokalizacja:
Gdynia Karwiny

Metraż / liczba pokoi:
64m² / 3 pok.

Piętro:
1/4p

Cena sprzedaży:
590.000 zł, 9.218 zł/m²

Nadawca ogłoszenia:
Agencja nieruchomości

Treść ogłoszenia:
Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker

Z wielkim sentymentem wystawiam na sprzedaż „ognisko domowe” męża. Mieszkanie usytuowane jest w dzielnicy Karwiny 1 co oznacza, że jest doskonale skomunikowane: zaledwie 1,8km do ulicy Sopockiej, a jeszcze wcześniej znajduję się przystanek PKM, 3,4km do obwodnicy trójmiasta oraz trasy S6. Nie brak tu również przystanków ZKM. Po wyjściu z komunikacji miejskiej w drodze do domu można zrobić zakupy na obiad w biedronce, która mieści się 380m od lokalu. Poza doskonałym węzłem komunikacyjnym w odległości od mieszkania zaledwie 110 m znajduję się bardzo dobrze zaopatrzona żabka z niesamowicie sympatyczną obsługą. Są też ważne informacje dla rodziny z dziećmi: do przedszkola mamy jedynie 500m co daje nam 3min drogi, a dla tych starszych już bardziej samodzielnych dzieci znajduję się Zespół Szkół nr 2 w odległości 800m. Jak przystało na porządną dzielnicę nie brakuje również przychodni lekarskiej - 870m.

Co do samego mieszkania: znajduje się ono na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Ekspozycja okien jest na wschód- zachód?. Mieszkanie jak to po starszych osobach jest do remontu, ale moim zdaniem nie wszystko: na podłodze w pokojach znajduję się parkiet w dobrym zdaniem (osobiście uważam, że wystarczy wycyklinować- taka podłoga ma duszę ), okna są plastikowe. Mieszkanie jest bardzo ustawne, składa się z 3 niezależnych, pokoi, osobnej kuchni, toalety oraz osobno łazienki. Przedpokój jest ogromny i w chwili obecnej znajdują się tam bardzo duże (na głębokość 60cm) dwie szafy w zabudowie, a pomimo to i tak jest jeszcze miejsce na wieszak oraz półkę na buty. Powierzchnia mieszkania to 63,51m2 do którego przynależy piwnica o powierzchni 4,87m2. Status prawny na dzień dzisiejszy to: mieszkanie spółdzielcze bez księgi wieczystej (nic nie stoi na przeszkodzie aby założyć nową księgę wieczystą- wystarczy oświadczenie spółdzielni, że wyraża zgodę). Ponadto jest możliwość, aby wraz z lokalem mieszkalnym kupić garaż za cenę 80 000zł, nie jest obligatoryjny. Przed blokiem ogólnodostępne miejsca parkingowe. Serdecznie zapraszam do kontaktu i oglądania.

Mieszkanie dostępne od ręki.

Pośrednikom nieruchomości bardzo dziękuję, nie jestem zainteresowana współpracą, dlatego też proszę o uszanowanie mojej decyzji i nie dzwonienie.

Telefon: 501030624


ID ofery: 828163

Dane kontaktowe:

Willa Design sp. z o. o.
Kościuszki 108a/21, 50-441 Wrocław
www.bebroker.pl

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO