nieruchomości>mieszkania sprzedaż>mieszkania sprzedaż Gdynia

84,28m² Gdynia Redłowo, ul. Legionów (04-01-2019)

Mieszkanie na sprzedaż Gdynia Redłowo
Mieszkanie na sprzedaż Gdynia Redłowo
Mieszkanie na sprzedaż Gdynia Redłowo
Mieszkanie na sprzedaż Gdynia Redłowo
Mieszkanie na sprzedaż Gdynia Redłowo
Mieszkanie na sprzedaż Gdynia Redłowo
Mieszkanie na sprzedaż Gdynia Redłowo
Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
0

Rodzaj ogłoszenia:
Mieszkanie na sprzedaż

Lokalizacja:
Gdynia Redłowo
ul. Legionów

Metraż / liczba pokoi:
84,28m² / 3 pok.

Piętro:
2/7p

Cena sprzedaży:
964.837 zł, 11.447 zł/m²

Nadawca ogłoszenia:
Agencja nieruchomości

Treść ogłoszenia:
Inwestycja w centrum gdyńskiego Redłowa to wyjątkowa inwestycja, która z całą pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Zespół budynków mieszkalnych z komfortową przestrzenią na usługi, handel, biura z garażami podziemnymi i miejscami postojowymi naziemnymi powstaje w doskonałej w każdym aspekcie lokalizacji. Niezwykle efektowny, jasny, nowoczesny kompleks stanie na granicy Alei Zwycięstwa, a nowobudowana droga umożliwi bezpośredni dojazd do ul. Legionów. To miejsce już na etapie projektowania budziło słuszny zachwyt, bowiem wyrośnie w strategicznie idealnym miejscu pod perspektywiczny biznes, długofalowe inwestycje i luksusowe miejsce do zamieszkania w bliskim sąsiedztwie morza.

Inwestycja została zaprojektowana, by stała się wizytówką Redłowa estetycznym, dynamicznym, przyjaznym miejscem. Oprócz nowoczesnych, jasnych i lekkich brył, zadbano również o funkcjonalne i bliskie naturze zaaranżowanie przestrzeni użytkowej między budynkami. Zagospodarowanie terenu zostało rozpalnowane na dwie strefy funkcjonalne: reprezentacyjną i tarasową z małą architekturą. Dopełnieniem terenów wspólnych będą prywatne, zielone ogródki, udostępnione przy niemal każdym mieszkaniu na parterze. Strefa reprezentacyjna zamanifestuje się w postaci przemyślanie zagospodarowanego placu od strony Al. Zwycięstwa z wejściami do budynku mieszkalnego i pasażu handlowego. Zielona Strefa tarasowa znajdzie się nad częścią poziomów podziemnych, pomiędzy budynkami na wysokości ulicy Legionów. W strefie tej zlokalizowane będą alejki prowadzące do wejść części mieszkalnych. Strefa ta będzie pełniła również funkcje rekreacyjno-wypoczynkową dla mieszkańców.

Na część mieszkalno-usługową składać się będą cztery budynki A, B, C, D. Każdy z nich będzie podzielony na dwa niezależne segmenty z windami, łączącymi poszczególne kondygnacje. Dbając o ciekawą aranżację całego kompleksu, budynki będą różniły się wysokością, co nada projektowi lekkości, oraz ustawione zostaną względem siebie promieniście z jednoczącym je dziedzińcem, usytuowanym nad wspólną halą garażową. W centralnym punkcie układu promienistego zlokalizowano budynek biurowy.

Budynek A będzie pełnił funkcję mieszkaniową, z usługami i handlem w parterze. Został zaprojektowany jako ośmiopiętrowy w jednej części, w drugiej siedmiopiętrowy, z trzema kondygnacjami podziemnymi, gdzie powstaną miejsca postojowe. W Budynkach B, C, D zaplanowano lokale mieszkalne oraz przestrzeń handlową z lokalami usługowymi umiejscowionymi w pasażu handlowym. Budynki C i D zostały zaprojektowane jako ośmiopiętrowe w jednej części, w drugiej jako sześciopiętrowe. Z kolei na budynek B składać się będzie część niższa ośmiopiętrowa oraz część wyższa - 16 piętrowa dominanta. Pod wszystkimi budynkami przewidziano wielopoziomowe hale garażowe z miejscami postojowymi.

W pierwszym etapie budowy powstaną budynki usytuowane od strony ulicy Legionów. Budynki będą miały osiem pięter, hale garażowe w kondygnacjach podziemnych, dwie klatki schodowe, szybkobieżne i nowoczesne windy łączące wszystkie kondygnacje. Jasna, utrzymana w biało szarej tonacji elewacja nada całości wyszukanej estetyki, która zostanie podkreślona licznymi przeszkleniami w postaci okien o zwiększonej powierzchni i szklanymi balustradami. Efekt końcowy tej inwestycji będzie słusznie kojarzony z nowoczesnym, niezwykle atrakcyjnym miejscem do życia i do pracy.

Aktualnie w sprzedaży dostępne są mieszkania z budynków A i D. W pierwszym z nich powstanie łącznie 65 lokali 2-, 3-, 4 - pokojowych w metrażach od 43,51 do 125,24 mkw. Natomiast w budynku D będzie ich łącznie 57, o powierzchniach od 47,07 do 135,38 mkw. Wszystkie mieszkania będą maksymalnie nasłonecznione, wyposażone w balkony i loggie, a apartamenty zlokalizowane na ostatnich piętrach dysponować będą tarasami z niezwykłym widokiem na najpiękniejszy kawałek Gdyni. Na najbardziej wymagających czekają apartamenty z pomieszczeniami o gabinetowym przeznaczeniu, niektóre z osobną kuchnią, oddzielną łazienką i toaletą i z garderobą. Na parterze zaplanowano mieszkania z ogródkami. Dodatkowo w budynku A powstaną lokale usługowo- handlowe.
Mieszkania zostały zaaranżowane tak, by każdy kto chce zamieszkać lub zainwestować w mieszkanie w sercu Redłowa, znalazł bezkonkurencyjną ofertę, skrojoną idealnie pod swoje wymagania.

Inwestycja będzie doskonałym miejscem do zrobienia codziennych zakupów, rekreacyjnego spędzenia czasu w przestrzeniach pasażu czy załatwieniu potrzeb związanych z codziennym komfortowym życiem. W inwestycji przygotowano przestrzeń dla handlu i usług w budynkach mieszkalno usługowych oraz w dwóch niskich, 2-kondygnacyjnych budynkach przeznaczonych wyłącznie na działalność gospodarczą. Mając na uwadze wygodę, zapewniona zostanie komunikacja pionowa windami zewnętrznym i schodami ruchomymi między aleją Zwycięstwa, a zielonym dziedzińcem, który zostanie dopasowany do poziomu ulicy Legionów.OPIEKUN OFERTY: -------------------- ------------------- ZADZWOŃ JUŻ TERAZ I ZAPYTAJ MNIE O SZCZEGÓŁY!

PORÓWNAJ OFERTY 15 BANKÓW I ZNAJDŹ NAJLEPSZĄ DLA SIEBIE Z POMOCĄ OPEN FINANCE !

SZCZEGÓŁY POD NR TEL. 801 600 200 .

Dane kontaktowe:

Home Broker Nieruchomości S.A.
tel. 022 489 37 87
zapytania@homebroker.pl

Formularz kontaktowy:

Imię:
Telefon:
Mail:
Treść:

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO