nieruchomości>mieszkania sprzedaż>mieszkania sprzedaż Gdynia

59m² Gdynia (18-12-2019)

Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
0

Rodzaj ogłoszenia:
Mieszkanie na sprzedaż

Lokalizacja:
Gdynia

Metraż / liczba pokoi:
59m² / 2 pok.

Piętro:
3/4p

Cena sprzedaży:
469.000 zł, 7.949 zł/m²

Nadawca ogłoszenia:
Agencja nieruchomości

Treść ogłoszenia:
Przedmiotem sprzedaży jest piękne mieszkanie z wieloma możliwościami aranżacji. Usytuowanie na stronę południowo-zachodnią oraz duże okna zapewniają naturalne oświetlenie w ciągu dnia. Mieszkanie zlokalizowane w doskonałej części Gdyni - Grabówek, ul. Surmana.

Forma własności: Pełna własność. Mieszkanie nie jest w żaden sposób zadłużone ani obciążone.

OPIS NIERUCHOMOŚCI: Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. Klatka schodowa po odnowieniu, budynek ocieplony. W planach wspólnoty jest założenie zewnętrznej windy w budynku. Przed budynkiem znajduje się parking dla mieszkańców. Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w IV-piętrowej kamienicy z lat 30'. Posiada powierzchnię 59 m2 i składa się z: salonu z wyjściem na francuski balkon, sypialni, kuchni ze spiżarnią, przedpokoju oraz łazienki z wc. Lokal bardzo wysoki o różnych wysokościach w zależności od pomieszczenia. Istnieje możliwość przywrócenia pierwotnej wysokości (obecnie podwieszane sufity). Mieszkanie obecnie ogrzewane jest kominkiem (ciepła woda z bojlera), natomiast na klatce schodowej poprowadzono niedawno rury z c.o i c.w.u., do których można zlecić podpięcie lokalu. Do mieszkania przynależą również 2 piwnice (3 m2 i 5 m2). Mieszkanie 5 lat temu przeszło generalny remont wliczająć w to wymianę instalacji. Umeblowanie widoczne na zdjęciach pozostaje do uzgodnienia z Właścicielami.
OPŁATY: Niskie opłaty wynoszące średnio ok. 400zł/msc. Poza czynszem płatny prąd według uznania.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA: W pobliżu mieszkania dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. Mieszkanie położone jest w drugiej linii zabudowy od ul. Morskiej, dzięki czemu nie ma tutaj hałasu z ulicy. Nieopodal znajdują się przystanki autobusowe, Uniwersytet Morski a także Trójmiejski Park Krajobrazowy.

Zapraszam na prezentację.
ESTATIC - Najskuteczniejsze biuro nieruchomości!

Posiadamy w ofercie kilkadziesiąt innych nieruchomości o podobnych parametrach dostępnych wyłącznie na naszej stronie internetowej.

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji

Z nami otrzymasz również kredyt hipoteczny na najbardziej atrakcyjnych warunkach.


Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

ID ofery: 7020/5026/OMS
Osoba kontaktowa: Paweł Bielawa
email: pbielawa@estatic.pl
tel. 570570207

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO