nieruchomości>mieszkanie sprzedaż>mieszkanie sprzedaż mazowieckie

55,8m² Józefów Jarosław

Ogłoszenie archiwalne
07-2013

Rodzaj ogłoszenia:
Mieszkanie na sprzedaż

Lokalizacja:
Józefów Jarosław

Metraż / liczba pokoi:
55,8m² / 3 pok.

Piętro:
2/3p

Cena sprzedaży:
345.000 zł, 6.182 zł/m²

Nadawca ogłoszenia:
Właściciel

Treść ogłoszenia:
55.8 m2 Józefów Jarosław, mazowieckie. 3-pokojowe. 2/3p. Kuchnia widna. Stan mieszkania dobry c. 345.000 zł
Dodatkowy opis oferty:
Bezpośrednio sprzedam ładne, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 55, 8 m z balkonem, znajdujące się na II piętrze, położone w cichej i spokojnej części Józefowa, nieopodal sosnowych lasów.
Mieszkanie znajduje się w kameralnym i cichym, 24 lokalowym bloku (2 klatki, 12 lokali na klatce, 3 lokale na piętrze w każdej klatce) położonym na dużej, ogrodzonej działce z dużą ilością zieleni. Teren jest zamknięty, z domofonem, znajduje się na nim również plac zabaw dla dzieci i parking samochodowy. Do lokalu przypisane jest miejsce parkingowe na które jest bezpośredni widok z okien mieszkania. Wjazd na teren nieruchomości odbywa się bezpośrednio od ulicy Polnej przez bramę sterowaną pilotem. W okolicy znajdują się nowe bloki i niska zabudowa domów jednorodzinnych.
Mieszkanie jest narożne (zachód i północ), składa się z trzech pokoi o pow. 15 m2, 11 m2, 10 m2, widnej kuchni o pow. 9 m2, korytarza o pow. 7 m2 oraz łazienki o pow. 4 m2.
Mieszkanie jest jasne i słoneczne, okna dwóch pokoi (jeden z balkonem) oraz kuchni wychodzą w kierunku zachodnim, okna jednego pokoju w kierunku północnym.
Pierwotnie mieszkanie składało się z dwóch pokoi (15 m2 i 21 m2, ale większy pokój został przedzielony ścianką gipsowo kartonową na dwa mniejsze).
W kuchni znajdują się szafki kuchenne w dobrym stanie, zamawiane na wymiar.
Korytarz zabudowany jest szafami z drzwiami przesuwnymi stanowiącymi idealne miejsce przechowywania dla wszystkich niezbędnych rzeczy.
W łazience znajduje się wanna 160 cm, prysznic, umywalka, WC oraz podłączenie do pralki.
Mieszkanie jest wolne od wszelkich obciążeń kredytowych, posiada oddzielną księgę wieczystą w której zapisana jest również przynależna do lokalu piwnica 4, 3 m2 oraz udział w gruncie nieruchomości.
Ciepła woda oraz ogrzewane pozyskiwane jest z kotła gazowego znajdującego się w piwnicy budynku. Woda oraz odprowadzenie ścieków są z/do sieci miejskiej. Dostępna jest linia telefoniczna przewodowa w lokalu.
Doskonała lokalizacja i infrastruktura. SKM