nieruchomości>mieszkania sprzedaż>mieszkania sprzedaż Kraków>mieszkania sprzedaż Kraków Grzegórzki

70m² Kraków Grzegórzki, Mogilska (24-03-2019)

Mieszkanie na sprzedaż Kraków Grzegórzki
Mieszkanie na sprzedaż Kraków Grzegórzki
Mieszkanie na sprzedaż Kraków Grzegórzki
Mieszkanie na sprzedaż Kraków Grzegórzki
Mieszkanie na sprzedaż Kraków Grzegórzki
Mieszkanie na sprzedaż Kraków Grzegórzki
Mieszkanie na sprzedaż Kraków Grzegórzki
Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
0

Rodzaj ogłoszenia:
Mieszkanie na sprzedaż

Lokalizacja:
Kraków Grzegórzki
Mogilska

Metraż / liczba pokoi:
70m² / 3 pok.

Piętro:
10/10p

Cena sprzedaży:
590.000 zł, 8.428 zł/m²

Nadawca ogłoszenia:
Właściciel

Treść ogłoszenia:
70 m2 Kraków Grzegórzki Mogilska, małopolskie. Sp. Rok 1992. Cegła. 3-pokojowe. 10/10p. Kuchnia widna. Balkon. Stan mieszkania bardzo dobry c. 590.000 zł
Dodatkowy opis oferty:
Oferta bezpośrednio od właściciela lokalu mieszkalnego.
Sprzedam przestronne, dwupoziomowe mieszkanie składające się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, dwóch łazienek, dwóch korytarzy, dwóch balkonów o powierzchni użytkowej 70 m2 plus powierzchnia schodów łączących dwa poziomy lokalu mieszkalnego oraz powierzchnia pod schodami, usytuowane na 10 i 11. piętrze w 11-piętrowym budynku z cegły z 1992 r. Do mieszkania przynależy jedyna na całym piętrze komórka lokatorska o powierzchni 3 m2.
Lokalizacja: ul. Mogilska w Krakowie, 1, 5 km od Dworca PKP, budynek znajduje się bezpośrednio za budynkiem Prokuratury Okręgowej w Krakowie, 200 metrów od Ronda Mogilskiego, 100 metrów od ulicy Francesco Nullo, dzielnica Grzegórzki. Okolica jest bardzo bezpieczna, w budynku oraz na zewnątrz jest monitoring.
Doskonała lokalizacja pod względem komunikacyjnym - 1 min spacerem do Ronda Mogilskiego, z którego odjeżdżają liczne linie tramwajowe i autobusowe we wszystkie strony Krakowa, 2 przystanki Dworca Głównego i Starego Miasta, bezpośrednia bliskość Galerii Krakowskiej i Galerii Kazimierz.
W 2018 r. odnowiono zewnętrzną elewację oraz ocieplenie budynku. W klatce są 2 windy, w całym budynku cztery. W budynku są dwie klatki.
Wejście do mieszkania prowadzi poprzez galerię, na której znajduje się kilka mieszkań. Na powierzchnię mieszkania - 70 m 2 - składają się 3 niezależne, ustawne pokoje o powierzchni 18, 01 m2/14, 2 m2 /11, 68 m2; kuchnia z oknem 5, 81 m2; toaleta 2 m2 + powierzchnia pod schodami ok. 1 m2 (I poziom), łazienka z wanną i wc 3, 49 m2 (II poziom).
Na pierwszym poziomie: kuchnia, przedpokój (długość 5, 6 m), największy pokój, toaleta.
Na drugim poziomie: dwa pokoje, korytarz (długość 4, 4 m), łazienka z toaletą. Na każdym poziomie jest balkon.
Z największego pokoju na I poziomie wyjście na duży balkon o pow. 5, 5 m2 z widokiem na zielone ogródki działkowe, budynki Prokuratury Okręgowej oraz Sądów, a w oddali centrum Krakowa. Oba balkony zostały w całości wyremontowane w 2018 r.
Dane kontaktowe:

Formularz kontaktowy:

Imię:
Telefon:
Mail:
Treść:

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO