nieruchomości>mieszkania sprzedaż>mieszkania sprzedaż Kraków>mieszkania sprzedaż Kraków Podgórze

18m² Kraków Podgórze, Plac Bohaterów Getta (19-03-2020)

Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
0

Rodzaj ogłoszenia:
Mieszkanie na sprzedaż

Lokalizacja:
Kraków Podgórze
Plac Bohaterów Getta

Metraż / liczba pokoi:
18m² / 1 pok.

Piętro:
0/3p

Cena sprzedaży:
165.000 zł, 9.166 zł/m²

Nadawca ogłoszenia:
Agencja nieruchomości

Treść ogłoszenia:
WWW.KRAKOWSKAKAMIENICA.PL

WYJĄTKOWA OFERTA MIESZKANIA W CENTRUM STAREGO PODGÓRZA
NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY
KAWALERKA ZE STATUSEM LOKALU MIESZKALNEGO O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 18,30 M2 W OKOLICY PLACU BOHATERÓW GETTA W DZIELNICY STARE PODGÓRZE

MIESZKANIA PRAWNIE WYODRĘBNIONE DO OSOBNEJ KSIĘGI WIECZYSTEJ Z WŁASNOŚCIĄ W GRUNCIE

Sprzedamy studio (suterena), o powierzchni użytkowej mieszkania 18,30 m2, położonego w okolicy Placu Bohaterów Getta w dzielnicy Stare Podgórze. Kawalerka prawnie została wydzielona do osobnej księgi wieczystej z własnością w gruncie. W budynku posiadamy również inne mieszkania na tej samej kondygnacji (suterena). Mieszkania w metrażach od 18,25 m2 kawalerki do metraży 22 m2 mieszkania dwupokojowe z aneksami kuchennymi.

Lokalizacja kamienicy, pozwala na możliwość przebywania w bliskiej odległości od centrum miasta. Inwestycja z doskonale zorganizowaną i skoordynowaną komunikacją miejską, ulicami Limanowskiego, Na Zjeździe i Rękawka, Placem Bohaterów Getta, restauracjami, sklepami, punktami usługowymi, przystankami komunikacji miejskiej.
Inwestycja usytuowana jest w ścisłym centrum dzielnicy Stare Podgórze w Krakowie. Do Placu Bohaterów Getta odległość wynosi 250 m, do Parku Bednarskiego odległość wynosi 350 m, do Bulwarów Wiślanych zaledwie 400 metrów. Dziesięciominutowa podróż tramwajem do Rynku Głównego sprawia, że poczucie mieszkania w centrum Krakowa nabiera realnego znaczenia.

MIESZKANIE SKŁADA SIĘ Z:

- pokoju dziennego - (14,90 m2)

- łazienki razem z WC - (3,35 m2)

METRAŻE MIESZKAŃ:

1) - KAWALERKA - 19 M2

2) - KAWALERKA - 18,25 M2

3) - KAWALERKA - 18,30 M2

4) - DWUPOKOJOWE - 21 M2

5) - DWUPOKOJOWE - 22 M2

6) - KAWALERKA - 21,10 M2

Inwestycja na kondygnacji suterena przechodzi aktualnie generalny remont. Do remontu należy zaliczyć wykonanie iniekcji i hydroizolacji przyziemia, izolacji żywicznej, wykonie wylewki cementowej oraz tynków na ścianach, wykonanie kieszeni okiennych na nowe okna PCV o wymiarach 150/95 cm, montaż nowych okien PCV, zabudowę metraży łazienek, montaż drzwi zewnętrznych do mieszkań oraz wyprowadzenie instalacji do pomieszczeń bez montażu sprzętów, odmalowanie na kolor biały wszystkich pomieszczeń. Aktualne ogrzewanie dla budynku i dla mieszkań to MPEC miejskie, woda ciepła miejska. Kamienica w dobrym stanie technicznym i wizualnym.

Stan deweloperski w którym będzie sprzedawane mieszkanie zostanie osiągnięty na koniec miesiąca luty. Jest możliwość wykończenia mieszkania do stanu do wprowadzenia, za dodatkową opłatą, w standardzie jaki prezentuje to wizualizacja.

Ekspozycja budynku/mieszkań względem stron świata: wschód i zachód sprawia że nieruchomość jest dobrze doświetlona przez naturalne światło dzienne. Wysokość docelowa pomieszczeń wynosi 250 cm.

Czynsz administracyjny do mieszkań wynosi 7 zł za m2 użytkowy powierzchni mieszkalnej. W czynszu znalazły się opłaty za eksploatację, fundusz remontowy, zaliczka na ogrzewanie i wodę, sprzątanie części wspólnych, oświetlenie części wspólnych, przeglądy w kamienicy, ubezpieczenie budynku oraz wynagrodzenie dla administracji.

Istnieje możliwość łączenia mieszkań celem stworzenia czterech kilkupokojowych lub jednego przestronnego apartamentu.

Przed budynkiem spokojna i jednokierunkowa ulica a za budynkiem zielony i przestronny ogród. Dogodny dojazd w każde miejsce Krakowa, blisko przystanki tramwajowe i autobusowe. W okolicy Rynek Podgórski, Bulwary Wiślane, Stacja PKP, Galeria Kazimierz. Miejsca parkingowe przed budynkiem ogólnodostępne zlokalizowane po obu stronach ulicy przed inwestycją.

PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY Z NASZYM DZIAŁEM SPRZEDAŻY DZIĘKI KTÓREMU UZYSKACIE PAŃSTWO WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE PRZED PREZENTACJĄ NIERUCHOMOŚCI

Cena: 165 000 ZŁ

Nr oferty w biurze: MS 1660

798 280 189 (tel. kontaktowy)

mail: krakowskakamienica@gmail.com

---------------------------------------------------------------------------------------
Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

ID ofery: KKA-MS-1660
Osoba kontaktowa: Tomasz Myśliwiec
email: krakowskakamienica@gmail.com
tel. 798 280 189

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO