nieruchomości>mieszkania sprzedaż>mieszkania sprzedaż Łódź>mieszkania sprzedaż Łódź Śródmieście

59m² Łódź Śródmieście, Piłsudskiego (15-10-2021)

Mieszkanie na sprzedaż Łódź Śródmieście
Mieszkanie na sprzedaż Łódź Śródmieście
Mieszkanie na sprzedaż Łódź Śródmieście
Mieszkanie na sprzedaż Łódź Śródmieście
Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
0

Rodzaj ogłoszenia:
Mieszkanie na sprzedaż

Lokalizacja:
Łódź Śródmieście
Piłsudskiego

Metraż / liczba pokoi:
59m² / 3 pok.

Piętro:
11/23p

Cena sprzedaży:
365.000 zł, 6.186 zł/m²

Nadawca ogłoszenia:
Właściciel

Treść ogłoszenia:
59 m2 Łódź Śródmieście Piłsudskiego, łódzkie. Sp. Rok 1977. Rama H. 3-pokojowe. 11/23p. Kuchnia widna. Kratka balkonowa. Stan mieszkania dobry c. 365.000 zł
Dodatkowy opis oferty:
Umeblowane mieszkanie w sercu Łodzi, przy skrzyżowaniu ul. Piotrkowskiej i Piłsudskiego, z całym wyposażeniem (pralka, duża lodówka, płyta ceramiczna, mikrofala, telewizor).
11. piętro w 23-piętrowym budynku (jeden z dwóch najwyższych w mieście). Jedyna w swoim rodzaju lokalizacja i wyjątkowe widoki z okien na ul. Piotrkowską, Central i dworzec tramwajowy oraz piękne zachody słońca :-) Znakomite położenie komunikacyjne, sąsiedztwo Galerii Łódzkiej. Kawiarnie i restauracje ul. Piotrowskiej i OFF Piotrowska na wyciągnięcie ręki.
Mieszkanie do natychmiastowego zamieszkania lub wynajęcia. W oknie zachodnim roleta zewnętrzna, chroniąca przed nagrzewaniem.
W budynku dwie nowoczesne windy, wymienione w ciąg ostatniego roku. Szkoła podstawowa w odległości 200 metrów, dwa garaże wielopoziomowe w pobliżu.

Uwaga! Ta oferta jest dla osób indywidualnych. Prosimy o niekontaktowanie się z nami pracowników biur nieruchomości. Dzięki!
Dane kontaktowe:

Formularz kontaktowy:

Imię:
Telefon:
Mail:
Treść:

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO