nieruchomości>mieszkania sprzedaż>mieszkania sprzedaż Łódź

32m² Łódź (08-02-2021)

Mieszkanie na sprzedaż Łódź
Mieszkanie na sprzedaż Łódź
Mieszkanie na sprzedaż Łódź
Mieszkanie na sprzedaż Łódź
Mieszkanie na sprzedaż Łódź
Mieszkanie na sprzedaż Łódź
Mieszkanie na sprzedaż Łódź
Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
0

Rodzaj ogłoszenia:
Mieszkanie na sprzedaż

Lokalizacja:
Łódź

Metraż / liczba pokoi:
32m² / 2 pok.

Cena sprzedaży:
260.000 zł, 8.125 zł/m²

Nadawca ogłoszenia:
Agencja nieruchomości

Treść ogłoszenia:
Mieszkanie z gwarancją to istny kąsek dla osoby poszukującej gotowego rozwiązania, które będzie powodem radości od pierwszej chwili po zakupie. Jeszcze chwile temu w mieszkaniu osiadał wytarty już teraz poremontowy kurz, jest jednak wysprzątane już.
Zostało gruntownie wyremontowane i może przynosić stałe dochody od pierwszej chwili po zakupie.
Umiejscowione blisko ul. Piotrkowskiej, kulturowego centrum zakupowego/rozrywkowego Miasta Kamienic. Ulica Piotrkowska to istne Las Vegas Łodzi. Mieszkanie jest świetnym sposobem na bezawaryjne ulokowanie pieniędzy i oddania go do wynajmu ponieważ w całej kamienicy jaki i mieszkaniu wymieniono instalacje elektryczne i wodnokanalizacyjne.

Alternatywnie jeżeli planujesz kupić mieszkanie dla siebie, swoich bliskich możesz oczekiwać, że okolica jeszcze wyładnieje. Wynika to z faktu, że remontowana jest elewacja, balkony, klatki schodowe i podwórko. W nadchodzących miesiącach mieszkanie jak i cała kamienica upodobni się do nowoczesnych apartamentów, jednocześnie zachowując klimat i koszta administracyjne zniszczonych erozją, zaniedbanych ruin.

Mieszkanie w ścisłym centrum miasta. Jest usytuowane wśród ogromnych biurowców zatrudniających tysiące osób np Fujitsu, Hilton dzięki czemu zawsze znajdzie się osoba zainteresowana wynajęciem mieszkania w strategicznej lokalizacji. Ze względu na pandemie pomijamy fakt bliskości uczelni wyższych zarówno uniwersyteckich jak i prywatnych, których to Studenci stale szukają miejsca do zamieszkania. Mieszkanie posiada przyłączenie do miejskiej sieci ciepłej wody i ogrzewania centralnego jednak koszty administracyjne zamykają się w trzystu złotych.

Jeżeli poszukujesz mieszkania dla siebie warto zaznaczyć, że jest bardzo blisko dwóch parków dzięki czemu w przeciągu kilku minut możesz odpocząć od zgiełku i udać się na spacer albo pobiegać z wózkiem. Co prawda w kamienicy nie ma windy jednak wózek spacerowy, czy rower zostawisz w przynależącej do mieszkania komórce lokatorskiej bez konieczności wnoszenia go do mieszkania.

Do atutów warto dopisać wystawę okien na słoneczną stronę świata tj, południowy zachód a widok z trzeciego piętra na otwartą przestrzeń i wyremontowane podwórko znacznie rozjaśnia wnętrze i uprzyjemnia przebywanie w mieszkaniu. Mieszkanie ciche, żadne z okien nie wygląda na ulice co jest świetne kiedy weźmiemy pod uwagę fakt, że jesteś w ścisłym centrum miasta, niespełna sześćset metrów od najbardziej gwarnego deptaku w Łodzi.
Wszystkie atrakcje śródmiejskiego życia pod nosem, biedronka, galeria handlowa, poczta, kino, bilard i liczne kafejki.

Dwupokojowe mieszkanie wyremontowane z zachowaniem należytej staranności i wielką uwagę przyłożono do szczegółów, które zaskakują na każdym kroku. Łazienka z kabiną prysznicową, nową pralką, umywalką i nowymi sanitariatami. Wyposażona, zabudowana kuchnia znajduje się w aneksie i jest częścią jednego z dwóch ustawnych pokoi.
Samo mieszkanie przemyślane, gotowe łącza TV i internetowe, gniazda elektryczne i towarzyszące instalacje sprawiają, że można zapomnieć o przedłużaczach i poniewierających się po podłodze kablach. Wystarczy, jednynie że wybierzesz swoje wygodne łóżko, zabierzesz szczoteczkę do zębów i zaczniesz cieszyć się z uroków mieszkania w centrum.

W razie pytań pozostaję do dyspozycji
Zadzwoń i umów się na oglądanie mieszkania
Serdecznie zapraszam do kontaktu,
Damian
788 662 571
--------------------------
Przed obejrzeniem nieruchomości podpisujemy z Klientem poszukującym umowę pośrednictwa
Za usługi pośrednictwa- pobieramy wynagrodzenie prowizyjne.
Uwaga!!!
Dane o ofercie mogą odbiegać od stanu faktycznego. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za niezgodność danych. Oferta może być w każdej chwili nieaktualna, prosimy o kontakt.
----------------------------------------------------------------------------------------
Z naszymi klientami jesteśmy na każdym etapie realizacji transakcji, pomagamy w załatwieniu spraw związanych z kredytem, sprawdzamy wszystkie niezbędne dokumenty do Aktu Notarialnego, uczestniczymy przy przekazaniu danej nieruchomości.
---------------------------------------------------------------------------------------
ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEJ STRONY www.nieruchomosci-55.pl


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

ID ofery: N55-MS-9656-18
Osoba kontaktowa: Damian 55
email: d.frac@nieruchomosci-55.pl
tel. 788662571

Dane kontaktowe:

Biuro Obrotu Nieruchomościami "55"
90-307 Łódź, Piłsudskiego 55
tel./fax 042 672 49 16 ; 500 502 510
www.nieruchomosci-55.gratka.pl
biuro@nieruchomosci-55.pl

Formularz kontaktowy:

Imię:
Telefon:
Mail:
Treść:

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO