nieruchomości>mieszkania sprzedaż>mieszkania sprzedaż Poznań

46m² Poznań Centrum, Rybaki (16-01-2021)

Mieszkanie na sprzedaż Poznań Centrum
Mieszkanie na sprzedaż Poznań Centrum
Mieszkanie na sprzedaż Poznań Centrum
Mieszkanie na sprzedaż Poznań Centrum
Mieszkanie na sprzedaż Poznań Centrum
Mieszkanie na sprzedaż Poznań Centrum
Mieszkanie na sprzedaż Poznań Centrum
Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
0

Rodzaj ogłoszenia:
Mieszkanie na sprzedaż

Lokalizacja:
Poznań Centrum
Rybaki

Metraż / liczba pokoi:
46m² / 2 pok.

Piętro:
1/5p

Cena sprzedaży:
389.000 zł, 8.456 zł/m²

Nadawca ogłoszenia:
Agencja nieruchomości

Treść ogłoszenia:
Gorąco polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w ścisłym centrum Poznania na zrewitalizowanej w tym roku ul. Rybaki, w bloku z 2002 roku.

Mieszkanie zlokalizowane jest 100m od ulicy Strzeleckiej przy odcinku jednokierunkowym, wyłączonym z ruchu przelotowego, w związku z czym na tym odcinku mamy wręcz minimalny ruch samochodowy.

Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze kameralnego bloku z windą ( Tylko jedna klatka, po 2 mieszkania na piętrze ) Bardzo oryginalnym elementem mieszkania jest balkon w formie „ogrodu zimowego”.

W ubiegłym roku wymieniona została cała zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD .

Mieszkanie bardzo przytulne z nietuzinkowym układem, który niewątpliwie nadaje jemu oryginalny charakter, który w mym odczuciu przypadnie do gustu niejednej osobie.

Kilka słów o lokalizacji, która jest tu swoistego rodzaju „sezamie otwórz się” do osiągnięcia maksymalnego komfortu życiowego. Nie zamawiasz tu jedzenia na wynos, bo to zbyt długo trwa, wychodzisz z domu i w promieniu 300-500m mamy pełna gamę wszelkiej maści uciech gastronomicznych z całego świata. Jeszcze niedawno 70m od domu była pyszna pizza, niestety zamknęli i teraz trzeba chodzić do oddalonej nieco dalej, aż 130m ;-).

Siedzisz wieczorem w domu i znów to samo, w telewizji jak zwykle nic ciekawego. W tym domu nie jest to powód do zmartwień. Dokładnie 120m od wyjścia mamy niezwykle klimatyczne Charlie Monroe kino Malta, natomiast jeśli wolisz coś bardziej komercyjnego to stajesz przed kolejnym dylematem moralnym, 4 minuty spacerkiem do Multikina w Starym Browarze lub 7 minut pieszo do Multikina 51 na Królowej Jadwigi

Tramwaj, autobus oraz szeroko rozumiana komunikacja miejska, cóż ……. wystarczy wyjść 3/4 minuty przed planowanym odjazdem, zdążysz bez problemu

Żabka, Biedronka, Lidl, Aldi, Stary Browar, Kupiec Poznański, Galeria MM, piekarnia, sklep miesny, warzywniaczek - wszsytko w promieniu 200/300metrów

Jęsli masz ochotę poobcować troszeczkę z naturą to do wyboru mamy: 200m spory Skwerek na Zielonej, 300m park Chopina, 500m Park Stary Browar, 700/800m Wartostrada i nadwarciańskie tereny zielone.


Zapraszam na prezentacje
Bartosz Pigłowski
507 333 577
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Barbara Wysocka (licencja nr: 13878)

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

ID ofery: PHO-MS-3295
Osoba kontaktowa: Bartosz Pigłowski
email: bartosz.piglowski@propertyhomes.pl
tel. 507333577

Dane kontaktowe:

Property & Homes
www.propertyhomes.pl

Formularz kontaktowy:

Imię:
Telefon:
Mail:
Treść:

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO