nieruchomości>mieszkania sprzedaż>mieszkania sprzedaż Poznań

63,4m² Poznań Grunwald, Galileusza (12-11-2017)

Mieszkanie na sprzedaż Poznań Grunwald
Mieszkanie na sprzedaż Poznań Grunwald
Mieszkanie na sprzedaż Poznań Grunwald
Mieszkanie na sprzedaż Poznań Grunwald
Mieszkanie na sprzedaż Poznań Grunwald
Mieszkanie na sprzedaż Poznań Grunwald
Mieszkanie na sprzedaż Poznań Grunwald
Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
0

Rodzaj ogłoszenia:
Mieszkanie na sprzedaż

Lokalizacja:
Poznań Grunwald
Galileusza

Metraż / liczba pokoi:
63,4m² / 4 pok.

Piętro:
11/11p

Cena sprzedaży:
345.000 zł, 5.441 zł/m²

Nadawca ogłoszenia:
Właściciel

Treść ogłoszenia:
63.4 m2 Poznań Grunwald Galileusza, wielkopolskie. Sp. Rok 1976. Płyta. 4-pokojowe. 11/11p. Kuchnia widna. Loggia. Stan mieszkania bardzo dobry c. 345.000 zł
Dodatkowy opis oferty:
Bez pośredników. Stan mieszkania bardzo dobry, gotowe do zamieszkania po niewielkim odświeżeniu (zamalowaniu małych łapek). Czynsz w zależności od zimy waha się w granicach 620, - do 800, - zł dla 5-cio osobowej rodziny. Bardzo dobry układ mieszkania powoduje, że powierzchnia jest wykorzystana optymalnie. Mieszkanie ciche, bardzo jasne, właściciele niepalący. Kuchnia, łazienka, toaleta, przedpokój i korytarzyk zostają z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem AGD (jak na zdjęciach). W tych pomieszczeniach na podłodze położone są płytki, a w pokojach parkiet z drewna. Ogrzewanie miejskie, instalacja elektryczna częściowo wymieniona (tam gdzie to miało sens). Unikalnym atutem mieszkania jest osobny przewód kominowy, do którego podłączone są wentylatory z łazienki i WC oraz okap w kuchni, odprowadzające wilgoć i nieprzyjemne zapachy. Unikalny, ponieważ w blokach wentylacja jest współdzielona (co uniemożliwia podłączanie wentylatorów). Dzięki temu mieszkanie jest ciche i intymne, a wrażenie intymności potęguje pokój dzienny z balkonem wychodzącym na zewnątrz osiedla, z dala od podglądaczy z sąsiedniego bloku. Duży balkon o powierzchni ok 6m2, wyłożony jest nowymi płytkami, z bardzo przyjemnym widokiem na panoramę Poznania. Do mieszkania przynależy również piwnica.
Do dyspozycji są dwie windy z czego jedna jest nowa. Budynek ocieplony, wymienione piony wodno-kanalizacyjne, położony na obrzeżu osiedla. Do bloku doprowadzony jest światłowód INEA oferujący Internet do 1000 Mb/s oraz łącze NETIA do 100 Mb/s.
Mieszkanie idealne dla przyszłej rodziny lub rodziny z dziećmi w wieku przedszkolno-szkolnym z racji bliskości przedszkola i szkoły podstawowej nr 7. Dużo przestrzeni wypełnionej zielenią, sąsiedztwo Lasku Marcelińskiego (10 min.) stanowią atrakcyjne miejsce na spacery lub uprawianie sportów. W okolicy dostępne są: Piotr i Paweł, Biedronka, Tesco 24h, ALDI.
Termin przekazania mieszkania to 1 wrzesień 2018.

Amatorskie zdjęcia robione smartfonem nie oddają rzeczywistych atutów.
Dane kontaktowe:

Formularz kontaktowy:

Imię:
Telefon:
Mail:
Treść:

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO