nieruchomości>mieszkania sprzedaż>mieszkania sprzedaż Warszawa>mieszkania sprzedaż Warszawa Bielany

17,5m² Warszawa Bielany, Słodowiec (09-10-2021)

Kawalerka do sprzedaży Warszawa Bielany
Kawalerka do sprzedaży Warszawa Bielany
Kawalerka do sprzedaży Warszawa Bielany
Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
0

Rodzaj ogłoszenia:
Mieszkanie na sprzedaż

Lokalizacja:
Warszawa Bielany
Słodowiec

Metraż / liczba pokoi:
17,5m² / 1 pok.

Piętro:
4/4p

Cena sprzedaży:
280.000 zł, 16.000 zł/m²

Nadawca ogłoszenia:
Właściciel

Treść ogłoszenia:
17.5 m2 Warszawa Bielany Słodowiec, mazowieckie. Sp. Rok 1963. Rama H. 1-pokojowe. 4/4p. Kuchnia w przedpokoju. Bez balkonu. Mieszkanie do odświeżenia c. 280.000 zł
Dodatkowy opis oferty:
Sprzedam bezpośrednio kawalerkę na Słodowcu (Bielany, Warszawa). Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu o pow. 17.5m2 na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy, położonym w zielonej części Bielan, 5 minut od stacji Metro Słodowiec. Budynek wzniesiony w technologii "rama H" w latach 60-tych. Do lokalu przynależy piwnica o pow. ok. 3m2.

Mieszkanie składa się z przedpokoju, pełniącego też rolę kuchni, ustawnego pokoju na planie kwadratu i łazienki. Okna plastikowe, szczelne, brak balkonu, ekspozycja zachodnia. Ciepła woda, c.o., prąd, gaz. Instalacja elektryczna wymieniona całkowicie od licznika 8 lat temu. Grzejnik konwekcyjny, brak podzielników ciepła. Na podłodze w pokoju i przedpokoju parkiet (jodełka klasyczna). 3 lata temu całkowicie wyremontowana została łazienka (całe wyposażenie nowe). Czynsz za 2 osoby 285 zł (bez wody). Tel. 731-427-441

Pracownikom agencji pośrednictwa i osobom zajmującym się zawodowo handlem mieszkaniami z góry dziękujemy za kontakt - nie jesteśmy zainteresowani współpracą na żadnych warunkach.
Oświadczam, że jestem autorem powyższego tekstu i wszystkich zdjęć do niego dołączonych. Nie zezwalam na jego powielanie w części lub całości bez mojej zgody.
Dane kontaktowe:

Formularz kontaktowy:

Imię:
Telefon:
Mail:
Treść:

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO