nieruchomości>mieszkania sprzedaż>mieszkania sprzedaż Warszawa>mieszkania sprzedaż Warszawa Śródmieście

24m² Warszawa Śródmieście, Hoża (21-06-2024)

Kawalerka do sprzedaży Warszawa Śródmieście
Kawalerka do sprzedaży Warszawa Śródmieście
Kawalerka do sprzedaży Warszawa Śródmieście
Kawalerka do sprzedaży Warszawa Śródmieście
Kawalerka do sprzedaży Warszawa Śródmieście
Kawalerka do sprzedaży Warszawa Śródmieście
Kawalerka do sprzedaży Warszawa Śródmieście
Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
1

Rodzaj ogłoszenia:
Mieszkanie na sprzedaż

Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście
Hoża

Metraż / liczba pokoi:
24m² / 1 pok.

Piętro:
0/4p

Cena sprzedaży:
715.000 zł, 29.791 zł/m²

Nadawca ogłoszenia:
Agencja nieruchomości

Treść ogłoszenia:
24 m2 Warszawa Śródmieście Hoża, mazowieckie. Hip. Rok 1935. Cegła. 1-pokojowe. 0/4p. Kuchnia widna. Bez balkonu. Stan mieszkania bardzo dobry c. 715.000 zł
Dodatkowy opis oferty:
Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 23, 93 mkw, usytuowany w wewnętrznej oficynie na wysokim parterze kamienicy wybudowanej w 1935 roku. Dokładna lokalizacja to ulica Hoża 27a, czyli ścisłe centrum warszawskiego Śródmieścia.

Pierwotny pokój z kuchnią został przearanżowany na lokal w którym obecnie znajdują się dwa, niezależne pokoje (gabinety) w pełni przystosowane do prowadzenia terapii psychologicznej lub psychoterapii. Ponadto w lokalu stworzono pomieszczenie socjalne w którym m.in można przygotować kawę, herbatę, przechować posiłki w służbowej lodówce, a w przedpokoju wygospodarowano miejsce na niedużą poczekalnię. W łazience z wc zainstalowano kabinę prysznicową, umywalkę, lustro co sprawia, ze jest ona w pełni funkcjonalna i dzięki temu przy potrzebie przywrócenia pierwotnego układu mieszkania można pominąć remont tego pomieszczenia.

Wysokość pomieszczeń to 2, 80 m. Mieszkanie środkowe, o jednostronnej ekspozycji okien skierowanych na południowy zachód, dzięki czemu pomimo parteru i usytuowania przez większą część dnia można cieszyć się naturalnym światłem. Nadto usytuowanie we wewnętrznej oficynie sprawia, że w lokalu pomimo tego, że znajduje się on w sercu Śródmieścia nie ma problemów z hałasem co sprzyja obecnie prowadzonej tam działalności gospodarczej.

Zaletą lokalu jest funkcjonalny, ustawny układ pomieszczeń, którego pomimo kompaktowego metrażu potwierdzeniem jest wydzielenie dwóch niezależnych pokoi na tej powierzchni.
Mieszkanie w 2020 roku przeszło kompleksowy remont uwzględniający m.in wymianę instalacji elektrycznej, pionów wodno-kanalizacyjncych, wymianę podłogi co jest olbrzymią wartością dodaną w aspekcie obecnych kosztów usług remontowych.

Lokalizacja to dla wielu największy i niewątpliwy atut mieszkania.

Podsumowując, czy brzmi to dla Ciebie interesująco? Jeśli tak, to nie czekaj tylko już dziś zadzwoń i przekonaj się czy oferowane mieszkanie jest odpowiednie dla Ciebie lub przyjdź dostrzec potencjał na rentowną inwestycję
Dane kontaktowe:

Formularz kontaktowy:

Imię:
Telefon:
Mail:
Treść:

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO