nieruchomości>mieszkania sprzedaż>mieszkania sprzedaż Warszawa>mieszkania sprzedaż Warszawa Śródmieście

124m² Warszawa Śródmieście (28-11-2022)

Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
0

Rodzaj ogłoszenia:
Mieszkanie na sprzedaż

Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście

Metraż / liczba pokoi:
124m² / 4 pok.

Piętro:
2/4p

Cena sprzedaży:
3.700.000 zł, 29.838 zł/m²

Nadawca ogłoszenia:
Agencja nieruchomości

Treść ogłoszenia:
LUKSUSOWANY APARTAMENT GOTOWY DO ZAMIESZKANIA !!!

Przedmiotem sprzedaży jest nowy, trzystronny, 4 pokojowy apartament gotowy do zamieszkania o powierzchni 124 m2 z loggią od strony południowej. Apartament starannie zaprojektowany, wykończony w wysokim standardzie, w pełni umeblowany i wyposażony.
Ekspozycja okien na wchód, południe i zachód.

OPIS INWESTYCJI:

Rezydencja Bulwary Wiślane, to budynek w stylu Art Deco, idealne wpasowuje się w charakter Powiśla. Nowoczesność spotyka się tutaj z historią, gdyż inwestycja stylizowana jest na lata 30. XX wieku (Art Deco). Rezydencja Bulwary Wiślane, to zaledwie 24. kameralne apartamenty. Wnętrze budynku zostało starannie zaprojektowane, łącząc subtelną geometrię, uzupełnioną szlachetnymi materiałami i detalami dodającymi elegancji i charakteru. Smulikowskiego, to jedna z najlepiej zachowanych ulic przedwojennej Warszawy na Powiślu, której udało się przetrwać w nienaruszonej, oryginalnej formie okres II wojny światowej.

LOKALIZACJA:

Powiśle, to obecnie jedna z dzielnic Warszawy, która cieszy się największą popularnością. Mieszkanie znajduje się dosłownie kilka kroków od Bulwarów Wiślanych oraz wielu modnych restauracji i kawiarni. Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest doskonale rozwinięta komunikacja miejska, dzięki czemu możliwy jest szybki i łatwy dojazd nie tylko autem. W pobliżu przystanek autobusowy, stacja metra (Centrum Nauki Kopernik) oraz kolei podmiejskiej.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:

Pokój dzienny z aneksem kuchennym 58 m2

Korytarz 8,30 m2

Łazienka 6 m2

Pokój 1 - 10 m2

Pokój 2 14,78 m2

Pokój 3 14,16 m2

Łazienka 3,75 m2

Toaleta 1,91 m2

Przedpokój 7,14 m2

Loggia 8,39 m2

Informacje dodatkowe:

Do apartamentu przypisane jest 1 miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska - (łącznie dodatkowo płatne 100 tyś zł)

Zapraszam na prezentację !

Rubinkiewicz Nieruchomości to zespół profesjonalnych agentów, którzy specjalizują się w wynajmie oraz sprzedaży apartamentów, jeżeli ogłoszenie nie spełnia Państwa oczekiwań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub na naszą stronę www.rubinkiewicz.pl
___________________________________________________________
Jako Agencja Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami pobieramy prowizję. /// As an Real Estate Agency we charge a commission.
___________________________________________________________
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. /This announcement is not a commercial offer in the understanding of Art.66 § 1 of the Civil Code.
___________________________________________________________

RUBINKIEWICZ NIERUCHOMNOŚCI, siedzibą w (00-336) Warszawie, przy ul. Kopernika 34 lokal. 402, jako administrator danych osobowych, informują Pana/Panią, iż: - Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenie usług pośrednictwa w obrocie Pani/Pana nieruchomościami przez RUBINKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. - Dane mogą być udostępniane przez RUBINKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI., podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.). - Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. - Inspektorem ochrony danych jest RUBINKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI w Warszawie, przy ul. Kopernika 34 lok. 402., tel. +48 601 401 401, tomasz@rubinkiewicz.eu Dane osobowe będą przechowywane przez okres przechowywania danych wynosi 5 lat licząc od zakończenia umowy (jej wygaśnięcia rozwiązania etc.) oraz w czasie obowiązywania zawartej umowy. - Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.


rubinkiewicz real estate agency, relocation to warsaw, properties poland
properties warsaw, warsaw apartments, warsaw, houses, mieszkania warszawa, wynajem warszawa, apartamenty warszawa, domy warszawa,Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

ID ofery: 4478/465/OMS
Osoba kontaktowa: Tomasz Rubinkiewicz
Nr licencji: 9663
email: tomasz@rubinkiewicznieruchomosci.pl
tel. 601 401 401

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO