nieruchomości>mieszkania sprzedaż>mieszkania sprzedaż Warszawa>mieszkania sprzedaż Warszawa Wesoła

69m² Warszawa Wesoła, Jana Pawła II 23 (11-10-2022)

Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
0

Rodzaj ogłoszenia:
Mieszkanie na sprzedaż

Lokalizacja:
Warszawa Wesoła
Jana Pawła II 23

Metraż / liczba pokoi:
69m² / 3 pok.

Piętro:
2/3p

Cena sprzedaży:
630.000 zł, 9.130 zł/m²

Nadawca ogłoszenia:
Właściciel

Treść ogłoszenia:
OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
BEZPOŚREDNIO
Warszawa - dzielnica Wesoła - osiedle Stara Miłosna - ul. Jana Pawła II 23
Słoneczne, ustawne, ciche, dwustronne mieszkanie, aranżowane przez architekta. Zadbana klatka schodowa - tylko 6 mieszkań w całej klatce (po 2 na piętrze). Domofon i monitoring. Wejście na klatkę z zewnątrz lub bezpośrednio z garażu.
Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.
Wchodzimy do przedpokoju, znajdującego się w centralnej części mieszkania, wyposażonego w szafę wnękową, wieszak na odzież i szafkę na buty. WC dla gości mieści się tuż przy drzwiach wejściowych.
Po północnej stronie usytuowana jest część dzienna - kuchnia z salonem i balkonem.
Po stronie południowej mieszczą się dwie sypialnie oraz łazienka dla domowników, wyposażona w ogrzewanie podłogowe i dodatkowy grzejnik drabinkowy do suszenia prania, wannę i sprytnie schowany kącik pralniczy. W większej sypialni znajduje się czterodrzwiowa szafa wnękowa z dużymi, przesuwanymi drzwiami, na całą dłuższą ścianę. Z sypialni można przejść na zacieniony i taras z daszkiem - znakomite miejsce do odpoczynku.
Z własnością mieszkania związane są dodatkowo płatne: miejsce garażowe (30 tys. zł), nadziemne miejsce parkingowe (20 tys. zł) i komórka lokatorska (5 tys. zł). Na poziomie garażu urządzona jest rowerownia dla mieszkańców.
Czynny, stabilny internet światłowodowy (możliwość przeniesienia umowy). Ogrzewanie centralne i ciepła woda z budynkowej kotłowni gazowej.
Doskonała lokalizacja! W najbliższej odległości: liczne sklepy, 3 przychodnie lekarskie, 4 przedszkola, 2 szkoły podstawowe, park linowy z placem zabaw, punkty gastronomiczne, przystanki autobusowe, poczta. Okna z południa wychodzą na las - doskonałe miejsce na spacery; okna z północy - na zielony zagajnik.
Mieszkanie wyremontowane, odmalowane, gotowe do wprowadzenia. Dostępne od zaraz.
Wprowadź się i zamieszkaj!
Opłaty wynoszą: koszty zarządu (eksploatacja, sprzątanie itp.): 197 zł, fundusz remontowy 172 zł, ciepło opłata stała 30 zł, media wg zużycia.
Część kosztów utrzymania pokrywana jest z przychodów z wynajęcia miejsc reklamowych na murku oraz powierzchni dachu na maszt antenowy.
Nr telefonu 506 509 380 - widoczny na zdjęciach.
SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA.
Mieszkanie sprzedawane jest ze sprzętem AGD. Umeblowanie widoczne na grafikach nie jest oferowane do sprzedaży.
Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO