nieruchomości>mieszkania sprzedaż>mieszkania sprzedaż Warszawa>mieszkania sprzedaż Warszawa Wola

62m² Warszawa Wola, Ordona (27-10-2020)

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
0

Rodzaj ogłoszenia:
Mieszkanie na sprzedaż

Lokalizacja:
Warszawa Wola
Ordona

Metraż / liczba pokoi:
62m² / 3 pok.

Piętro:
1/8p

Cena sprzedaży:
618.000 zł, 9.967 zł/m²

Nadawca ogłoszenia:
Agencja nieruchomości

Treść ogłoszenia:
62 m2 Warszawa Wola Ordona, mazowieckie. Hip. Rok 2021. 3-pokojowe. 1/8p. Kuchnia w aneksie. Balkon. Mieszkanie w stanie deweloperskim c. 618.000 zł
Dodatkowy opis oferty:
Na sprzedaż lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 62 mkw, usytuowany na pierwszym piętrze. Mieszkanie znajduje się w pierwszym etapie aktualnie powstającej inwestycji deweloperskiej Stacja Wola (w budynku A2) za którą odpowiedzialny jest bezpieczny i największy polski deweloper Echo Investment. Oddanie inwestycji do użytku zaplanowane jest najpóźniej na koniec września 2021 roku, a dokładna lokalizacja powstających budynków to ulica Ordona 1 na warszawskiej Woli.

Lokal zostanie oddany nowemu nabywcy w stanie deweloperskim, dzięki czemu przyszły właściciel będzie miał możliwość zaprojektować i urządzić mieszkanie zgodnie z własnym gustem i upodobaniami, a obecny rozkład lokalu to:

- pokój dzienny z aneksem kuchennym o powierzchni 20, 71 mkw,
- dwa przestronne i oddzielne pokoje sypialne o pow. 12, 73 mkw oraz 13, 38 mkw,
- oddzielna toaleta o pow. 1, 91 mkw,
- łazienka z wc o pow.4, 89 mkw,
- przestronny i funkcjonalny przedpokój o pow. 8, 38 mkw

Wartością dodaną jest przypisana do lokalu i jedyna na piętrze komórka lokatorska o powierzchni 4, 94 mkw (płatna dodatkowo 15 000 zł, zakup obligatoryjny). Do mieszkania przynależy również miejsce postojowe w hali garażowej (płatne dodatkowo 35 000 zł, zakup obligatoryjny).

Mieszkanie narożne, okna (w większości panoramiczne) wychodzą na dwie strony strony świata: zachód i południe, dzięki czemu zamieszkasz w jasnym i dobrze doświetlonym lokalu. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej wysokość, aż 2, 73 mkw. Kolejna zaleta mieszkania to przypisany do lokalu balkon o powierzchni aż 13, 36 mkw, na który dostaniesz się zarówno z pokoju dziennego jak i sypialni.

Jedną z kluczowych korzyści z zakupu w oferowanej nieruchomości jest doskonała lokalizacja.

Mieszkania o najbardziej funkcjonalnych układach oraz najkorzystniejszym usytuowaniu sprzedają się u deweloperów na etapie dziury w ziemni. Z powodów osobistych właściciel odstąpi prawo do tego lokalu, dlatego lepiej już dziś zadzwoń po więcej szczegółów.
Dane kontaktowe:

Formularz kontaktowy:

Imię:
Telefon:
Mail:
Treść:

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO