nieruchomości>mieszkania sprzedaż>mieszkania sprzedaż Wrocław

52,2m² Wrocław Partynice (22-01-2021)

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Partynice
Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Partynice
Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Partynice
Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Partynice
Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Partynice
Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Partynice
Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Partynice
Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
0

Rodzaj ogłoszenia:
Mieszkanie na sprzedaż

Lokalizacja:
Wrocław Partynice

Metraż / liczba pokoi:
52,2m² / 2 pok.

Piętro:
3/3p

Cena sprzedaży:
440.000 zł, 8.429 zł/m²

Nadawca ogłoszenia:
Agencja nieruchomości

Treść ogłoszenia:
Gotowe do wprowadzenia / 6 mkw balkon z ładnym widokiem /

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 52 mkw. zlokalizowane na osiedlu Złota Podkowa z 2008 roku.

Mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze z 3 z wystawą okien południowo-zachodnią przez co jest słoneczne i dobrze doświetlone przez cały dzień. Wykończone wysokiej jakości materiałami, po niedawnym remoncie nie wymaga żadnych nakładów finansowych. W cenie mieszkania pozostaje zabudowa kuchenna, wyposażenie łazienki oraz zabudowana garderoba na piętrze. Na piętro prowadzą dębowe schody. Na górze niewielkie skosy zabudowane są szufladami, przez co w mieszkaniu nie powinno zabraknąć miejsc na przechowywanie rzeczy i utrzymanie otwartej powierzchni w czystości.

Mieszkanie posiada rozkład zgodny z obowiązującą modą - na dole duży salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon oraz łazienką, a cała góra stanowi przestrzeń sypialną z garderobą.

Budynek znajduje się na ogrodzonym szlabanem osiedlu, bez dostępu dla osób trzecich. Jednocześnie jest stąd blisko do terenów zielonych (park Kleciński, teren wyścigów konnych na Partynicach). Blisko stąd również do wielu punktów usługowych, nowo powstających modnych restauracji, przedszkoli, żłobków. Nie daleko mieszkania jest zjazd na autostradę A4. Dla osób niezmotoryzowanych linie autobusowe: 112, 113, 127 oraz nocna 249.

Możliwość dokupienia garażu z komórką pod budynkiem (nie miejsce garażowe, tylko osobno zamykany garaż) w cenie 45 000 zł.

POLECAM I ZACHĘCAM DO ZAPOZNANIA SIĘ ZE SZCZEGÓŁAMI DOTYCZACYMI NIERUCHOMOŚCI.

Kontakt: Monika Rogóż-Łukasik
tel. 609 222 530
mail: m.rogoz-lukasik@jot-be.pl
www.jot-be.pl

Jako agent JOT-BE NIERUCHOMOŚCI zapewniam Państwu uniknięcie niepotrzebnego ryzyka i przeprowadzenie korzystnej transakcji.
Gwarantuję rynkowe ceny, bezpieczeństwo i obsługę własnego działu prawnego. Stosuję system jakości Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości ,,Expert" oraz Kartę Praw Klienta Pośrednika. Służę życzliwym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym o niemal 40-letnie doświadczenie biura JOT-BE NIERUCHOMOŚCI.

Z myślą o naszych Klientach pragnących pięknie, solidnie i profesjonalnie wykończyć i zaaranżować zakupione nieruchomości, opracowaliśmy NOWOŚĆ: ofertę JOT-BE WNĘTRZA.
Nasze programy VERDE i BLU gwarantują szybkie i korzystne wykończenie nieruchomości pod klucz, a także możliwość rozbudowania projektu zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi podwykonawcami zapewniamy pełną terminowość i najwyższą jakość usług.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

ID ofery: 15360/4112/OMS
Osoba kontaktowa: Monika Rogóż-Łukasik
email: m.rogoz-lukasik@jot-be.pl
tel. 609222530

Dane kontaktowe:

JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.
ul. Piłsudskiego 8a, 50-049 Wrocław
tel. 71 346 30 70
www.jot-be.pl
michalowicz@jot-be.pl

Formularz kontaktowy:

Imię:
Telefon:
Mail:
Treść:

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO