nieruchomości>mieszkania sprzedaż>mieszkania sprzedaż Wrocław

42,36m² Wrocław Wrocław-Krzyki (04-11-2020)

Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
0

Rodzaj ogłoszenia:
Mieszkanie na sprzedaż

Lokalizacja:
Wrocław Wrocław-Krzyki

Metraż / liczba pokoi:
42,36m² / 2 pok.

Piętro:
3/3p

Cena sprzedaży:
355.824 zł, 8.400 zł/m²

Nadawca ogłoszenia:
Agencja nieruchomości

Treść ogłoszenia:
Dobre miejsce do życia to nie tylko wygodne mieszkanie.
Ważna jest także przestrzeń - dobrze zaprojektowane osiedle i otoczenie, które w niczym nas nie ogranicza i zapewnia kontakt z naturą.

Takie właśnie idealne, własne miejsce na ziemi znajdą Państwo w nowej inwestycji we Wrocławiu - Klecinie.
Kameralne, ogrodzone osiedle z niską zabudową oraz ładnie zagospodarowanymi częściami wspólnymi posiadać będzie wygodne miejsca parkingowe i liczne elementy małej architektury. Optymalne powierzchnie mieszkań z ogródkami lub balkonami pozwolą na wybór lokalu idealnie pasującego do potrzeb Państwa rodziny.

Olbrzymim atutem inwestycji jest jej lokalizacja! Położona na południu Wrocławia Klecina cieszy się opinią idealnej okolicy do życia dla każdego. Osiedle jest w pełni samowystarczalne - znajdują się tu wszelkie usługi, sklepy, restauracje i placówki potrzebne na co dzień. Łatwy dojazd do centrum Wrocławia oraz do Bielan Wrocławskich pozwoli bez problemu dojechać do pracy, na większe zakupy i w pełni korzystać z oferty kulturalno-rozrywkowej stolicy Dolnego Śląska. Niezmotoryzowanym komfort przemieszczania się zapewnia sąsiadująca z osiedlem pętla tramwajowa oraz przystanki linii autobusowych. To jednak nie wszystko - w sąsiedztwie inwestycji znajdują się jedne z najpopularniejszych wśród wrocławian terenów rekreacyjnych. Unikalny Park Grabiszyński, uwielbiany przez dzieci Park Mamuta, Mała Sobótka, place zabaw i siłownie plenerowe, a także ścieżki spacerowe oraz rowerowe pozwolą na co dzień aktywnie odpocząć i cieszyć się kontaktem z naturą.

Szczególnie polecam mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,36 m2 zlokalizowane na 3 piętrze. Salon z aneksem kuchennym 22,08 m2, sypialnia12,43 m2, łazienka 5,58 m2, przedpokój 2,27 m2.
Zakończenie budowy przewidziane jest już IV kwartale 2020 roku.

Kupując z nami, nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych ani ukrytych kosztów, zyskują natomiast profesjonalne doradztwo i wsparcie w zakresie negocjacji z deweloperem. Dzięki naszej karcie JOT-BE PROFIT CARD zaoszczędzą Państwo pokaźne kwoty podczas wykończenia i wyposażenia mieszkania. Dla naszych klientów pragnących szybko i bez problemów wykończyć mieszkanie przygotowaliśmy także specjalną ofertę wykończenia pod klucz, która gwarantuje oszczędność sił, środków i czasu !

Serdecznie zapraszam na prezentację!
Marek Nabiałkowski
tel: 697 222 484
e-mail: mnabialkowski@jot-be.pl
Licencja nr 4947

Zdjęcia użyte w ogłoszeniu służą wyłącznie celom promocyjnym i nie stanowią przedmiotu oferty. Źródło: nazwa serwisu na podstawie licencji CC0.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

ID ofery: 15502/4112/OMS
Osoba kontaktowa: Marek Nabiałkowski
Nr licencji: 4947
email: mnabialkowski@jot-be.pl
tel. 697222484

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO