nieruchomości>mieszkania wynajem>mieszkania wynajem Warszawa>mieszkania wynajem Warszawa Mokotów

21m² Warszawa Mokotów (16-06-2019)

Kawalerka do wynajęcia Warszawa Mokotów
Kawalerka do wynajęcia Warszawa Mokotów
Kawalerka do wynajęcia Warszawa Mokotów
Kawalerka do wynajęcia Warszawa Mokotów
Kawalerka do wynajęcia Warszawa Mokotów
Kawalerka do wynajęcia Warszawa Mokotów
Kawalerka do wynajęcia Warszawa Mokotów
Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
0

Rodzaj ogłoszenia:
Mieszkanie do wynajęcia

Lokalizacja:
Warszawa Mokotów

Metraż / liczba pokoi:
21m² / 1 pok.

Piętro:
1/7p

Czynsz wynajmu:
2.100 zł, 100 zł/m²

Nadawca ogłoszenia:
Agencja nieruchomości

Treść ogłoszenia:
Do wynajęcia piękna i ustawna kawalerka na Mokotowie, przy samym Placu Unii. Mieszkanie ma powierzchnię 21,21 m2 i mieści się na 1 piętrze w 7-piętrowej kamienicy z lat 50-tych. Lokal składa się z salonu , aneksu kuchennego, łazienki z WC oraz przedpokoju. Wielką zaletą mieszkania jest zainstalowana w salonie klimatyzacja niezbędna w upalne dni. Mieszkanie zlokalizowane na granicy dzielnic Mokotowa i Śródmieścia, dzięki czemu ułatwia dostęp do wszelkich rozrywek i usług w pobliżu. Tuż obok znajduje się centrum handlowe Plac Unii, Centrum Finansowe Puławska, Multikino, dwa teatry. Jeśli jesteś fanem aktywnego życia - docenisz lokalizację. Tuż obok kamienicy - przystanki komunikacji miejskiej, zaś w odległości spacerowej - stacje metra Pole Mokotowskie i Politechnika. W zasięgu 3 minutowego spaceru znajdują się parki: Łazienki Królewskie, Park Morskie Oko oraz Pola Mokotowskie. Lokalizacja doskonała dla studenta, bowiem do każdej z uczelni- Politechniki Warszawskiej, Szkoły Głównej Handlowej czy SGGW- można dojść na piechotę. Do mieszkania przynależy niewielka komórka lokatorska. Lokal idealny zarówno dla pary jak i singla.

Cena najmu: 1800 zł
Opłaty administracyjne: 230 zł/1 osoba; 300 zł/2 osoby; 370 zł/3 osoby;
Średnie opłaty za media: 70 zł/1 osoba; 110 zł/2 osoby; 150 zł/3 osoby;
Suma opłat: 2 100 zł/1 osoba; 2 210 zł/2 osoby; 2 320 zł/3 osoby;Rubinkiewicz Nieruchomości to zespół profesjonalnych agentów, którzy specjalizują się w wynajmie oraz sprzedaży apartamentów, jeżeli ogłoszenie nie spełnia Państwa oczekiwań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub na naszą stronę www.rubinkiewicz.pl
___________________________________________________________
Jako Agencja Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami pobieramy prowizję. /// As an Real Estate Agency we charge a commission.
___________________________________________________________
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. /This announcement is not a commercial offer in the understanding of Art.66 § 1 of the Civil Code.
___________________________________________________________

RUBINKIEWICZ NIERUCHOMNOŚCI, siedzibą w (00-336) Warszawie, przy ul. Kopernika 34 lokal. 402, jako administrator danych osobowych, informują Pana/Panią, iż: - Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenie usług pośrednictwa w obrocie Pani/Pana nieruchomościami przez RUBINKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. - Dane mogą być udostępniane przez RUBINKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI., podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.). - Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. - Inspektorem ochrony danych jest RUBINKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI w Warszawie, przy ul. Kopernika 34 lok. 402., tel. +48 601 401 401, tomasz@rubinkiewicz.eu Dane osobowe będą przechowywane przez okres przechowywania danych wynosi 5 lat licząc od zakończenia umowy (jej wygaśnięcia rozwiązania etc.) oraz w czasie obowiązywania zawartej umowy. - Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.


rubinkiewicz real estate agency, relocation to warsaw, properties poland
properties warsaw, warsaw apartments, warsaw, houses, mieszkania warszawa, wynajem warszawa, apartamenty warszawa, domy warszawa,Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

ID ofery: 28224/465/OMW
Osoba kontaktowa: Eliza Zieja
Nr licencji: 9663
email: biuro8@rubinkiewicznieruchomosci.pl
tel. 882 052 882

Dane kontaktowe:

Rubinkiewicz Nieruchomości
00-336 Warszawa ul. Kopernika 34 lok. 402
tel. 601 401 401
www.rubinkiewicznieruchomosci.pl
tomasz@rubinkiewicznieruchomosci.pl

Formularz kontaktowy:

Imię:
Telefon:
Mail:
Treść:

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO