nieruchomości>mieszkania wynajem>mieszkania wynajem Warszawa>mieszkania wynajem Warszawa Wilanów

31,46m² Warszawa Wilanów (26-09-2022)

Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
0

Rodzaj ogłoszenia:
Mieszkanie do wynajęcia

Lokalizacja:
Warszawa Wilanów

Metraż / liczba pokoi:
31,46m² / 1 pok.

Piętro:
1/4p

Czynsz wynajmu:
3.500 zł, 111 zł/m²

Nadawca ogłoszenia:
Agencja nieruchomości

Treść ogłoszenia:
Do wynajęcia całkowicie nowe, komfortowe dwupokojowe mieszkanie o pow. 31 m2 zlokalizowane w "Miasteczku Wilanów. Lokal składa się z przestronnego pokoju z wyjściem na balkon o pow. 10 m2, otwartej kuchni, łazienki z prysznicem, przedpokoju.

Mieszkanie wykończone dobrym standardzie, budynek apartamentowy z 2016 roku. Do dyspozycji przyszłego Najemcy jest: salon połączony z aneksem kuchennym, wyposażonym w lodówkę, zmywarkę, płytę i piekarnik. Z salonu wyjście na balkon, z widokiem na wewnętrzne, zielone patio. . Łazienka z prysznicem

Budynek apartamentowy zlokalizowany jest przy ulicy Rzeczypospolitej w Wilanowie. W odległości do 200m od budynku znajdują się sklepy (m.in. Biedronka), kawiarnie i restauracje (Starbucks, Green Cafe Nero, Pizzeria Dominium). Ok. 250 m dzieli nieruchomość od najbliższego przystanku autobusowego. W pobliżu znajduje się wiele ścieżek rowerowych i zielonych terenów rekreacyjnych.

Możliwość korzystania z rowerowni.

Czynsz najmu 3500 zł + mediaRubinkiewicz Nieruchomości to zespół profesjonalnych agentów, którzy specjalizują się w wynajmie oraz sprzedaży apartamentów, jeżeli ogłoszenie nie spełnia Państwa oczekiwań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub na naszą stronę www.rubinkiewicz.pl
___________________________________________________________
Jako Agencja Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami pobieramy prowizję. /// As an Real Estate Agency we charge a commission.
___________________________________________________________
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. /This announcement is not a commercial offer in the understanding of Art.66 § 1 of the Civil Code.
___________________________________________________________

RUBINKIEWICZ NIERUCHOMNOŚCI, siedzibą w (00-336) Warszawie, przy ul. Kopernika 34 lokal. 402, jako administrator danych osobowych, informują Pana/Panią, iż: - Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenie usług pośrednictwa w obrocie Pani/Pana nieruchomościami przez RUBINKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. - Dane mogą być udostępniane przez RUBINKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI., podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.). - Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. - Inspektorem ochrony danych jest RUBINKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI w Warszawie, przy ul. Kopernika 34 lok. 402., tel. +48 601 401 401, tomasz@rubinkiewicz.eu Dane osobowe będą przechowywane przez okres przechowywania danych wynosi 5 lat licząc od zakończenia umowy (jej wygaśnięcia rozwiązania etc.) oraz w czasie obowiązywania zawartej umowy. - Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.


rubinkiewicz real estate agency, relocation to warsaw, properties poland
properties warsaw, warsaw apartments, warsaw, houses, mieszkania warszawa, wynajem warszawa, apartamenty warszawa, domy warszawa,Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

ID ofery: 28379/465/OMW
Osoba kontaktowa: Tomasz Rubinkiewicz
Nr licencji: 9663
email: tomasz@rubinkiewicznieruchomosci.pl
tel. 601 401 401

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO