nieruchomości>pokoje wynajem>pokoje wynajem Poznań

62m² Poznań Górczyn, Hetmańska 45 (07-08-2017)

Pokój do wynajęcia Poznań Górczyn
Pokój do wynajęcia Poznań Górczyn
Pokój do wynajęcia Poznań Górczyn
Pokój do wynajęcia Poznań Górczyn
Pokój do wynajęcia Poznań Górczyn
Pokój do wynajęcia Poznań Górczyn
Wyróżnienie ogłoszenia
aktualna liczba punktów
0

Rodzaj ogłoszenia:
Pokój do wynajęcia

Lokalizacja:
Poznań Górczyn
Hetmańska 45

Czynsz wynajmu:
850 zł

Nadawca ogłoszenia:
Właściciel

Treść ogłoszenia:
62 m2 Poznań Górczyn Hetmańska 45, wielkopolskie. Pokój dla studenta / pracujących c. 850 zł/miesiąc
Dodatkowy opis oferty:
Witam serdecznie! Przedmiotem wynajmu są dwa pokoje jednoosobowe w świeżo wyremontowanym, bardzo jasnym nowocześnie urządzonym 3-pokojowym mieszkanie przy ulicy Hetmańskiej 45. Budynek jest po remoncie ocieplony a podwórko jest zamknięte z możliwością parkowania, parkować można też na ulicy za darmo, budynek jest częściowo ogrodzony płotem. Mieszkanie o powierzchni 61 m2 znajduje się na I piętrze w czteropiętrowym budynku. Posiada 3 oddzielne niezależne pokoje (do wynajecia pozostały dwa: 12 m2, 14 m2), oddzielną jasną kuchnię z oknem, wc i osobną łazienkę oraz duży jasny korytarz.
Pokoje są w pełni umeblowane (dwuosobowe kanapy, posiadające skrzynie na pościel). W każdym pokoju znajduje się szafa odzieżowa, stolik/ lub szafka ze stolikiem, regał lub biurkiem. Każdy pokój posiada odrębny klimat. Drzwi zewnętrzne wyposażone są w antywłamaniowe zamki gerdy, przy wejściu do budynku domofon. Mieszkanie posiada dostęp do internetu oraz TV-SAT. Kuchnia w oddzielnym pomieszczeniu jest w pełni wyposażona (płyta elektryczna, mikrofalówka, lodówka, wyciąg). Łazienka z kabiną prysznicową wyposażoną także w deszczownicę i pralką. Układ mieszkania idealny dla studentów i osób pracujących, osób chcących mieszkać wspólnie a mieć jednocześnie azyl dla siebie.
Mieszkanie jest rewelacyjnie położone komunikacyjnie (tramwaje/autobusy/wylot z Poznania w kierunku na Wrocław/Warszawę. Przystanki autobusu i tramwaju w odległości max 1 minuta (znajdują się one 10-20 m od wejścia do budynku). Dojazd do śródmieścia zajmuje 7 minut autem. Tramwajem 4 minuty.
Znajduje się w równocześnie w bezpośredniej bliskości parku i terenów rekreacyjnych Arena oraz centrum handlowego Panorama, jednej z większych ulic handlowych Poznania – ul. Głogowskiej. (Lewiatan, BIEDRONKA, ROSSMAN, POCZTA i APTEKA, piekarnia i inne sklepy). W pobliżu znajdują się 2 duże centra fitness.
Koszt wynajmu z czynszem (czynsz zawiera również wodę i ogrzewanie)
855 zł za pokój jednoosobowy z żółtą kanapą (12 m)
885 zł za pokój
Dane kontaktowe:

Formularz kontaktowy:

Imię:
Telefon:
Mail:
Treść:

© NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO